Pardubický kraj je jedním z průkopníků oslav Dne seniorů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pardubický kraj je jedním z průkopníků oslav Dne seniorů


Pardubice – Pardubický kraj se stal jedním z průkopnických regionů, které se připojily k nově vznikající tradici oslav Mezinárodního dne seniorů. Ve většině zemí světa si ho připomínají již od roku 1998. V České Republice přišel jako první s myšlenkou jeho připomenutí v loňském roce Jihomoravský kraj.

Nad akcí převzali záštitu náměstek hejtmana Roman Línek, pardubická primátorka Štěpánka Fraňková a krajský radní pro neziskový sektor Pavel Šotola. „Akce proběhne ve středu 3. října v AFI Palace v Pardubicích od 13:00 a v bohatém kulturním programu se účastníci mohou těšit na Josefa Sochora a Evu Pilarovou. Závěr bude patřit oblíbenému pěvecké duu Eva a Vašek. První říjnový den slaví svůj svátek téměř tři miliony obyvatel České republiky a my bychom byli rádi mezi prvními gratulanty,“ nechala se slyšet Štěpánka Fraňková.

Úcta především
„Cílem oslav Svátku seniorů je nejen připomenutí společné úcty, která seniorům právem patří, jako vděk za jejich lásku, péči a práci pro společnost. Jsem proto rád, že i Pardubický kraj je letos lokalitou, kde se nově vznikající tradice oslav Mezinárodního svátku seniorů ujímá,“ říká Pavel Šotola
„Mezinárodní den seniorů je jedinečnou možností pro zdůraznění vřelých vztahů dětí k vlastním prarodičům. Představuje zároveň příležitost pro naplňování myšlenky aktivního zapojování seniorů do společenského dění, je oslavou zkušeností, moudrosti a laskavosti. Všem našim milým seniorům bych proto rád popřál hodně zdraví, štěstí a pohody,“ dodává Roman Línek.

Více informací naleznete na odkaze http://svateksenioru.cz/Pardubice-2012
Kontakt:

Roman Línek
1. náměstek hejtmana Pardubického kraje
roman.linek@pardubickykraj.cz
http://svateksenioru.cz/Pardubice-2012
+420 466 026 119
+420 466 026 119


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 10. 2012 13:32
Kategorie: Veřejná správa
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.