Pardubický hejtman trénoval mozek v hradecké neurolaboratoři | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pardubický hejtman trénoval mozek v hradecké neurolaboratoři


STÁHNOUT netolický.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

Hradec Králové/Pardubice - Počet manažerů a sportovců, kteří si v době dovolených a sportovních přestávek aktivně trénují mozek, se rok od roku několikanásobně zvyšuje. Jednou z osobností, která si v posledních dnech vyzkoušela v královéhradecké neurolaboratoři zlepšení kognitivních schopností a trénink koncentrace, byl i pardubický hejtman Martin Netolický. Ten hned při první návštěvě prošel tréninkem na koncentraci, logiku, paměť, rétoriku a prostorovou představivost.

„Celý koncept tréninku mozku a technologického vývoje přístrojů mě velmi zaujal. Patřím mezi lidi, kteří zastávají názor, že je důležité pracovat na kondici nejen fyzické, ale i psychické,“ komentoval hejtman Martin Netolický své pocity z prvního tréninku v neurolaboratoři Commservis.com v Hradci Králové.
A jak dopadly výsledky hejtmanova testování? „U pana hejtmana bylo vidět, že je zvyklý každý den aktivně pracovat s mozkovou činností. Jeho výsledky hned z první lekce jsou mnohem lepší, než výsledky běžného netrénovaného člověka. Je vidět, že je zvyklý se rychle koncentrovat,“ okomentoval mentální kouč Tomáš Zdechovský, který se s jeho konceptem tréninku mozku umístil mezi třemi nejlepšími trenéry v prestižním mezinárodní ocenění WIFI Trainer Award.
„Tréninku mozku pomocí moderních přístrojů a technologií je rozhodně velkým krokem dopředu nejen ve sportu, ale i pro manažery a úředníky. V práci i osobním životě se potřebujete neustále naplno soustředit a být schopen pojmout velké množství textu a informací,“ podotkl hejtman Netolický.
Neurolaboratoř Commservis.com v čele s trenérem a koučem Tomášem Zdechovským se úspěšně zabývá již několik let výzkumem a tréninkem kognitivních schopností sportovců a manažerů. V současné době trénuje juniorskou reprezentaci v moderním pětiboji, tým pardubických basketbalistů a hradeckých stolních tenistů. O jeho metodiku mají zájem psychologové a trenéři z Ruska, USA, Izraele, Číny, Rakouska, Slovenska nebo Německa.
Kontakt:

Markéta Fixová
Junior manager
fixova@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 7. 2013 12:29
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.