Pardubický festival zdraví, krásy a pohybu předčil očekávání | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pardubický festival zdraví, krásy a pohybu předčil očekávání


Pardubice O víkendu 14. a 15. října proběhl třetí ročník Festivalu zdraví, krásy a pohybu. Akce se konala v AFI paláci v Pardubicích. Program byl zaměřený na zdravý životní styl a péči o duši i tělo. Na své si přišli milovníci módy, zdravého mlsání i masáží. Oproti loňskému roku byla dvojnásobná návštěvnost. „Velmi nás těší, že se akce dostává do povědomí obyvatel a již teď můžeme slíbit, že na další ročník přichystáme opět velmi atraktivní program“, sdělila Adéla Trávníčková z pořádající agentury PAREXPO.

Největší zájem byl o měření zdraví
Nečekaně velký zájem lidé projevili o měření zraku, vyšetření křečových žil nebo přístroj In Body, který měří složení těla včetně tuku. Kdo měl zájem pečovat o svou duši, mohl využít diagnostiky a poradenství psychologa Jiřího Jedelského, který je specialistou na umění zvládání emocí a návrat ke kořenům naší mysli. O tělo se skvěle postaraly thajské masérky a o jeho dočasné vyzdobení tatérky, které používaly indickou Hennu. Když někoho z návštěvníků přepadl hlad nebo chuť, měl hned několik možností jak je zahnat. Po oba dny měli návštěvníci možnost ochutnat zdravé svačinky, tyčinky, RAW (syrovou) stravu a nyní velmi oblíbenou krabičkovou dietu. Velkou raritou byla možnost konzultací se zdravotním ombudsmanem. Ten poradil návštěvníkům jak postupovat v případě neshod nebo žaloby na nemocnici či jinou zdravotní instituci, kdy se platí a v jaké výši regulační poplatky a mnoho dalšího. Pořadatelé ještě dodali: “Skvělou odezvu měl workshop na výrobu vlastního tělového oleje, to musíme příští rok zopakovat a ideálně rozšířit o další možnosti. Návštěvníci a především návštěvnice byli touto možností nadšení. Úplným vrcholem akce pak byla autorská módní přehlídka dámské módy od návrhářky paní Ilony Donátové.“

Brzy také proběhne slosování o ceny, takže kdo akci navštívil a vyplnil anketní lístek, může být výhercem bio kosmetiky nebo pobytového balíčku v lázních Poděbrady.

Celý program, články a fotografie z letošní akce naleznete na webu http://www.zdravi-krasa-pohyb.cz/
Kontakt:

Marta Bergmanová
PR manager
bergmanova@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 10. 2016 16:56
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.