PANASONIC POUŽÍVÁ RED BEND SOFTWARE PRO SNADNOU SPRÁVU TABLETŮ TOUGHPAD | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


PANASONIC POUŽÍVÁ RED BEND SOFTWARE PRO SNADNOU SPRÁVU TABLETŮ TOUGHPAD


PRAHA, 20. ÚNORA 2012 Panasonic Computer Product Solutions dnes oznamuje spolupráci se společností Red Bend Software, díky které bude jejich řešení pro správu mobilního softwaru dostupné pro profesionální tablety Toughpad se systémem Android. To poskytne společnosti Panasonic a jejím podnikovým zákazníkům ojedinělé možnosti vzdáleně a bezpečně spravovat tablety Toughpad přímo v terénu. Aktuálně je řešení pro správu mobilního softwaru od Red Bend využíváno v 1,4 miliardách mobilních telefonů a tabletů.

Tablety Toughpad společnosti Panasonic využívající operační systém Android zahrnují jedinečné bezpečnostní jádro v procesorech Marvell® ARM, které v kombinaci s inovativním řešením správy softwaru od společnosti Red Bend vytváří komplexní a zabezpečenou mobilní platformu. Chráněné oblasti ve flash paměti, které obsahují jádro operačního systému a zákaznické aplikace jsou bezpečnostním procesorem uchovávány v bezpečnostní zóně. Přistupovat k firmwaru a aplikacím v rámci této bezpečnostní zóny mohou pouze autorizovaní uživatelé softwaru pro správu společnosti Red Bend. Standardizované řešení umožňuje firemním zákazníkům snadno vzdáleně spravovat programové vybavení svých tabletů Toughpad, přičemž zařízení a podnikové aplikace zůstanou vysoce zabezpečené a odolné vůči neoprávněným zásahům.
Řešení pro správu softwaru v mobilních zařízeních od Red Bend Software určené pro tablety Toughpad společnosti Panasonic se systémem Android bude zahrnovat Rapid Mobile® FOTA - podporu bezdrátových aktualizací firmwaru, vDirect Mobile® - pro správu zařízení a aplikací a administrátorskou aplikaci Red Bend Software Management Center. Od podzimu 2012 bude společné řešení obou firem jako první vyhovovat standardu SCOMO (Software Component Management Object) snižující časové a síťové nároky na aktualizace. SCOMO je novým standardem pro správu programového vybavení mobilních zařízení, který modularizuje veškerý software a umožňuje nasazení samostatných softwarových komponent, ať již v rámci aktualizací nebo v rámci instalací nového programového vybavení (včetně vestavěného firmwaru).
Díky řešení Red Bend založeném na průmyslových standardech pro správu mobilních zařízení OMA DM (Open Mobile Alliance Device Management) budou moci podniky spravovat své aplikace na tabletech Toughpad nezávisle na konkrétním firmwaru konkrétního zařízení. Libovolné aplikace tak budou moci být nasazovány, aktualizovány i odstraňovány efektivně a spolehlivě pomocí technologií pro bezdrátové připojení. Stejně tak bude možné zajistit pravidelné aktualizace tabletů Panasonic Toughpad nejnovější verzí operačního systému Android. Díky technologii Red Bend’s Failsafe™ je zajištěno, že aktualizace bude dokončena i v případě selhání připojení či vybití baterie.
Řešení pro správu softwaru v mobilních zařízení od společnosti Red Bend Software využívá dostupné bezdrátové technologie včetně 3G, 4G a WiFi a díky zohlednění pozice aktualizovaného zařízení a konkrétní sítě umožňuje nejefektivnější a spolehlivou aktualizaci software. Velikost přenášených aktualizací vždy přizpůsobených konkrétním zařízením může být snížena až o 97 procent, při rozsáhlých aktualizacích může být vyžadováno využití WiFi připojení či mohou být takovéto aktualizace zakázány při roamingu. Významné finanční úspory přináší i možnost přesného naplánování průběhu aktualizací.
Kromě řešení od Red Bend Software bude Panasonic nabízet svým firemním zákazníkům přístup do Toughpad App Store, který nabídne výběr softwaru ke konfiguraci hardwarových nastavení a profesionální služby pro vývoj a nasazení vlastních aplikací.
Red Bend a Panasonic budou představovat tablet Toughpad FZ-A1 využívající řešení Red Bend na konferenci Mobile World Congress 2012 v Barceloně (na stánku č. 4.3H S50).
Více informací o Panasonic Toughpad FZ-A1 s operačním systémem Android naleznete zde:
www.toughbook.cz
Kontakt:

Stanislav Přibyl
Key Account Manager
stanislav.pribyl@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 2. 2012 17:26
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.