Pacienty boskovické nemocnice ošetřuje nejsympatičtější sestřička roku 2012 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pacienty boskovické nemocnice ošetřuje nejsympatičtější sestřička roku 2012


Boskovice - Do finálové desítky soutěže BATIST Nej sestřička 2012 se probojovala Alena Žáčková z boskovické nemocnice. Ocenění nejlepší zdravotní sestry se mladá zdravotní sestřička z interní jednotky intenzivní péče snažila získat před porotou složenou z představitelů zdravotní sféry a kulturního života. Zasedali v ní například ministr zdravotnictví České republiky Leoš Heger, prezidentka České asociace sester Dana Jurásková, Radim Uzel nebo Jan Přeučil.

„Do soutěže mě přihlásila naše vrchní sestra. S žádným větším úspěchem jsem nepočítala, brala jsem to jako novou zkušenost. To, že jsem vyhrála dvě ceny sympatie, mi udělalo velkou radost,“ říká oceněná zdravotní sestřička Žáčková, která musela před porotou prokázat své kvality v rozličných disciplínách.
Práce zdravotních sester není jen o kvalitním vzdělání a profesionalitě. Jedná se o poslání a mnohdy je to právě lidskost, která dokáže pomoci nejvíce. „Práce zdravotní sestry je velmi zodpovědné a náročné povolání. Jsem ale ráda, že jsem si tuto práci zvolila. Těší mě, když mohu být nápomocná lidem, kteří to potřebují,“ popisuje Žáčková.
Cílem soutěže bylo vyjádřit poděkování za náročnou práci, kterou zdravotní sestry odvádějí. Do letošního již čtvrtého ročníku se přihlásilo pět set uchazeček. Slavnostní vyhlášení proběhlo 13. října v náchodském divadle. Zvítězila 48letá Lenka Nováková z interního oddělení nemocnice ve Frýdku – Místku.


Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 10. 2012 8:43
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.