Oživlé teakové dřevo v nové prodejně v Horních Počernicích | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Oživlé teakové dřevo v nové prodejně v Horních Počernicích


Výrobky, nábytek a umělecká díla domorodých indonéských truhlářů a řezbářů jsou vystavené v rozsáhlé prodejní expozici v Praze - Horních Počernicích. Spojením unikátních vlastností teakového dřeva a neobyčejné zručnosti a uměleckého citu místních řemeslníků vznikají v primitivních podmínkách neopakovatelná, originální díla.

Konečně se na našem trhu objevuje nekonformní typ nábytku, interiérových i exteriérových doplňků. Výrobky z teaku jako solitery vynikají v prostorných exteriérech, avšak dovedeme si je představit i jako stylově čisté originální řešení při zařizování bytů, domů, ale i restaurací. Teak vytvoří neopakovatelnou atmosféru, formou silic se z něho uvolňuje ojedinělé aroma, které vás pokaždé při příchodu domů překvapí. Teak je přesně to, co dělá domov domovem, vymyká se z masivní konfekčnosti, která nás obklopuje. Teak se stane součástí vašeho domova, vašeho já. Teak se nevyhazuje, ale dědí, protože má svoji stálou hodnotu, teak si uchováváte ve i vzpomínkách na prostředí, ve kterém jste žili. Možná trochu v běhu života zapomínáme na to, že právě prostředím, ve kterém žijeme, se utváří také osobnost našich ratolestí.

Nákupem teakového nábytku si přinesete domů i kousek duše těch lidí, kteří bosí s dlátem v ruce a s neobyčejnou fantazií dali všem těm věcem smysl, tvar a podobu. Přibrzděte někdy na hlavní silnici v Počernicích a zkuste se zde podívat, zda právě teakový nábytek by nebylo to pravé, co by vám domů přineslo kousek pohody.


Prodejna TEAK CENTRUM

Náchodská 73
Praha 9 - Horní Počernice
mobil: 606 286 998
www.teakcentrum.cz
Otevírací doba:
pondělí až pátek: 9.30 - 19.00
sobota : 10:00 - 17:00
Kontakt:

Zdeněk Nesveda
redakce@praha-tip.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 6. 2011 12:19
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Green Pear Tip s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.