OUTLETOVÉ CENTRUM FASHION ARENA NABÍDNE V TÝDNU | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


OUTLETOVÉ CENTRUM FASHION ARENA NABÍDNE V TÝDNU


Termín „last minute“ označuje většinou výhodné nabídky cestovních kanceláří. Právě nákupy za velmi atraktivní a příznivé ceny budou hrát hlavní roli také ve speciální akci LAST MINUTE v pražském outletovém centru Fashion Arena Outlet Center ve Štěrboholích. Od 22. – 28. 8. 2011 zde totiž odstartuje týden výhodných nákupů, který přinese další výrazné slevy ve výši 40 %, 50 %, ale i 80 % z původních cen! Slevy se navíc budou vztahovat nejen na oblečení letní sezóny, ale také na nově příchozí kolekce. Již poslední prázdninový týden tak bude možné pořídit kvalitní značkové oblečení na podzimní období a školní rok za velmi příjemné ceny i bez čekání na sezónní výprodeje.

Ceny outletového centra Fashion Arena Outlet Center jsou celoročně výhodné, musejí být vždy minimálně o 30 % nižší oproti původním cenám v běžných obchodech. V naprosté většině však obchody nabízejí ještě větší slevy, a to zejména na konci sezóny, kdy musejí úplně vyprodat své skladové zásoby a uvolnit místo novým kolekcím.

„Právě vzhledem k potřebě doprodat zboží nebude během akce LAST MINUTE na konci srpna nouze
o nabídky se 60% až 80% slevami z původních cen,“ vysvětluje Iva Janovská, marketingová manažerka Fashion Areny, a pokračuje: „Outletové obchody centra Fashion Arena se navíc rozhodly poskytnout zákazníkům i bonus v podobě vyšších slev na nově příchozí kolekce. Už v srpnu tak bude možné se vybavit pro další sezónu a školní rok za velmi příjemné ceny a nečekat na sezónní výprodeje. Potřeby našich zákazníků na konci srpna jsou různé. Někteří ještě hledají letní zboží před odjezdem na dovolenou, jiní už se z dovolené vrátili a nakupují před začátkem nové sezóny a školním rokem. Proto jsme se spolu s našimi outletovými obchody rozhodli vyjít vstříc všem, nabídnout maximální slevy na letní zboží a zároveň zvýhodnit nabídky nových kolekcí.“

Týden mimořádně výhodných nákupů za velmi příznivé ceny s názvem LAST MINUTE se uskuteční v outletovém centru Fashion Arena Outlet Center na sklonku prázdnin v termínu od 22. – 28. 8. 2011.

Pražské outletové centrum Fashion Arena Outlet Center je největším outletovým centrem v České republice a nabízí po celý rok rozmanitý sortiment značkového zboží - od klasického a sportovního oblečení, přes obuv a doplňky, kosmetiku, hračky až po vybavení domácností – za ceny minimálně o 30 – 70 % nižší oproti nabídce běžných obchodů. V nabídce jsou dokonce obchody s jízdními koly a fitness vybavením Olpran, kvalitní koupelnový textil a povlečení světoznámých značek Vossen a Billerbeck či kuchyňské nádobí Le Creuset.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 8. 2011 16:26
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PRIVILEGE PR (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.