Otevřený dopis TOP 09 starostovi Mukačeva | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Otevřený dopis TOP 09 starostovi Mukačeva


Vážený pane starosto tímto otevřeným dopisem Vám jako představiteli našeho partnerského města Mukačeva a všem jeho občanům vyjadřujeme morální podporu Vašemu dnes již boji za demokratickou budoucnost na Ukrajině.

TOP 09 Pelhřimov předseda Zdeněk Jaroš
městský výbor


Lendel Zoltan Zoltanovyč
Starosta města
MUKAČEVO
UKRAJINA


Vážený pane starosto
tímto otevřeným dopisem Vám jako představiteli našeho partnerského města Mukačeva a všem jeho občanům vyjadřujeme morální podporu Vašemu dnes již boji za demokratickou budoucnost na Ukrajině.
Naše městská organizace TOP 09 jakožto proevropsky orientovaná strana (předseda strany je pan K. Schwarzenberg, který jako jeden z mála našich politiků navštívil Majdan) pozitivně vnímá a komentuje úsilí všech demokraticky smýšlejících lidí na Ukrajině jak v boji proti nelidským zásahům oficiální moci, tak i proti politickým krokům, které Ukrajinu od Evropy vzdalují a zahánějí ji do ekonomické pasti.
Vážený pane starosto, vyřiďte prosím svým spoluobčanům, že jsme v myšlenkách s Vámi. Přejeme Vám pevnou víru, odvahu, vytrvalost a také zdraví – vydržte!

Za TOP 09 města Pelhřimova její předseda Zdeněk Jaroš.
Kontakt:

Jiří Blažek
speaker
blazekjirka@centrum.cz
http://www.top09.cz
721 752 811


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 2. 2014 19:29
Kategorie: Politika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.