Otevíráme ubytovnu Olomouc - Hněvotín | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Otevíráme ubytovnu Olomouc - Hněvotín


House Room s.r.o. - provozovatel levných ubytovacích zařízení v Ostravě a Olomouci otevírá novou provozovnu - Ubytovnu Olomouc - Hněvotín. Ubytovna nabízí standardní ubytovací služby i sociální bydlení.

Hledáte levné ubytování v blízkosti Olomouce? Pro jednotlivce, celé firmy, školní výlety a jiné? Hledáte ubytování na přechodnou dobu nebo jste se ocitli v situaci, kdy nemáte trvalé bydlení, kvůli nedostatku peněz? Právě pro Vás byla otevřena nová ubytovna v Olomouci - Hněvotíně! Olomouc je nádherné město se spoustou památek, kulturního i sportovního vyžití, za návštěvu stojí i nedaleká Zoo s poutním místem. Ubytovna se nachází nedaleko města, cca 5 km, na začátku obce Hněvotín. Dostupnost zařízení je velmi výhodná a pohodlná.

Ubytovna Olomouc - Hněvotín byla otevřena 1.dubna tohoto roku. Součástí ubytovny je parkoviště před budovou, které je hlídané kamerovým systémem, a tak se nemusíte bát krádeže Vašeho vozidla. Ubytovna se nachází v klidném a příjemném prostředí a služby ubytovny můžete využít non stop. V celé budově je dostupná síť Wi-Fi, pro využití internetu k práci nebo relaxaci. Ubytovna nabízí možnost bydlení v jedno až pěti lůžkových pokojích, na každém patře najdete sociální zařízení a kuchyňku pro přípravu jídel. V přízemí se nachází kuchyň větší, s nádobím a společenský kout s posezením u televizoru. Pokud nejste typ, který si rád připraví občerstvení sám, i pro Vás je tu řešení. Můžete využít služby našeho občerstvení.

Pokud uvažujete nad ubytováním dlouhodobým, tak zvaným sociálním, zajisté Vás potěší výrazné slevy. Cena za jednu noc na pokoji už od 80 Kč! Pokud máte zájem o bydlení v naší ubytovně Olomouc-Hněvotín, stačí nám zavolat nebo využít internetového rezervování na níže uvedené adrese, nebo se dostavit osobně. Na stránkách naleznete i fotogalerii ubytovny, podrobný ceník a kontakt na ubytovnu. Shlédnout zde můžete i přístupovou mapu, aby Vaše cesta na hotel byla jednoduchá a bez komplikací. V případě jakéhokoliv dotazu napište na adresu uvedenou na webu ubytovny a my Vám rádi zodpovíme!


Další informace podá :

HOUSE ROOM s.r.o.
Hněvotín 330
783 47 Hněvotín
Tel: 725 030 303

www.hotelak.cz

Kontakt:

Libor Ohnmacht
PR
houseroom@sukvos.com
http://www.hotelak.cz
725030303


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 8

Vydáno: 12. 5. 2011 20:48
Kategorie: Cestování
Název zdroje: HOUSE ROOM s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
House Room s.r.o. - provozovatel levných ubytovacích zařízení v Ostravě a Olomouci. Nabízí standardní ubytovací služby i sociální bydlení.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.