Otevírá se druhý supermarket SPAR v ČR | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Otevírá se druhý supermarket SPAR v ČR


SPAR Česká obchodní společnost s.r.o. otevírá svůj druhý supermarket Spar. Ten bude slavnostně otevřen ve čtvrtek 13. prosince 2007 v České Lípě.
„První supermarket Spar, který jsme otevřeli v Třebíči, získal velkou přízeň zákazníků a jsme proto rádi, že nyní můžeme představit již druhou prodejnu určenou pro kvalitní a rychlé nákupy. Věřím, že i českolipský Spar si zákazníci oblíbí a že jim ulehčí každodenní nákupy,“ říká Martin Hruška, generální ředitel společnosti SPAR Česká obchodní společnost, provozovatele prodejen Interspar a Spar.
Českolipský Spar v Bardějovské ulici nabídne svým zákazníkům široký sortiment vysoce kvalitního a čerstvého potravinářského zboží včetně pečiva, které je v supermarketu průběžně připravováno a posléze dopékáno, dále ucelenou řadu oblíbených bioproduktů Spar Natur*pur a také základní nepotravinové zboží, jako jsou především potřeby v domácnosti a předměty každodenní potřeby. Nadstandardní součástí supermarketu Spar jsou oddělení čerstvého zboží s ovocem a zeleninou, lahůdky, maso a uzeniny.
Nový Spar o prodejní ploše 900 m2 je určen pro rychlý každodenní nákup v příjemném prostředí s možností širokého výběru. „O pohodlný nákup zákazníků se bude starat 35 zaměstnanců a supermarket bude otevřen od pondělí do soboty od 7-20, v neděli pak od 8-20 hodin,“ informuje Jan Rada, ředitel nového supermarketu Spar. V blízkosti se nachází autobusová zastávka s linkami číslo 1, 2 a 5 a zákazníci budou moci využít i bezplatné parkoviště supermarketu s kapacitou 108 míst.
O otevření nového supermarketu v České Lípě a jejím okolí se veřejnost dozví zejména prostřednictvím marketingové kampaně s názvem „Spar supermarket – teď nově ve vašem městě“, kterou podpoří tisková, venkovní a také rádiová reklama. Mezi další marketingové aktivity, jejichž cílem je oslovit potencionální zákazníky, patří soutěže na regionálním rádiu, kde budou moci posluchači soutěžit o nákupy v novém supermarketu Spar zdarma. Ulicemi České Lípy bude také procházet Spar promo tým, který bude rozdávat nejen propagační letáky, ale také čerstvé zboží na ochutnání.
Lákavým zpestřením pro návštěvníky českolipského supermarketu Spar budou nejrůznější dárky a speciální akce. Prvních 300 zákazníků obdrží dárek, a to deštník Spar. Navíc všichni ti, kteří nakoupí nad 100 Kč obdrží u pokladen los do slosování o hodnotné ceny, jako jsou např. fotoaparáty, iPody Shuffle, kosmetické balíčky a další ceny. Hlavní výhrou se stává zahraniční zájezd. V den otevření budou mít zákazníci nákupní tašky zdarma a navíc u pokladen jim s nákupem pomohou hostesky převlečené za anděly.
Společnost SPAR tradičně přispívá různým neziskovým organizacím ve městě, kde otevírá novou prodejnu. V letošním roce SPAR uzavřel dlouhodobou exkluzivní spolupráci v oblasti maloobchodu s respektovanou Nadací Terezy Maxové a bylo založeno konto SPAR FOND Nadace Terezy Maxové.

Provozovatelem hypermarketů INTERSPAR a supermarketu SPAR v České republice je společnost SPAR Česká obchodní společnost s.r.o., která je součást skupiny ASPIAG (Austria Spar International AG) realizující zahraniční aktivity rakouského koncernu SPAR v České republice, Slovinsku, Maďarsku, Itálii a Chorvatsku. Od roku 1997 otevřela skupina ASPIAG v České Republice již 26 hypermarketů INTERSPAR a 2 supermarkety SPAR (včetně České Lípy). Více informací na www.interspar.cz
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 12. 2007 11:38
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: ARISTON PR (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.