Ostrovští budou mít online zprávy o dodávkách tepla | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ostrovští budou mít online zprávy o dodávkách tepla


Ostrov – Společnost Ostrovská teplárenská, a.s. spustila nové webové stránky, které jsou více orientované na zákazníky a jejich potřeby. Umožňují snadnější přístup k informacím a například o dodávkách tepla a teplé vody nebo o vlivu centrálního zásobování tepla na ovzduší.

„Záměr vytvořit nové webové stránky společnosti vznikl před více než dvěma lety. Hlavní objem prací při jejich tvorbě byl však zrealizován v posledních třech měsících. Stávající web již nesplňoval současné požadavky na moderní prezentaci firmy a neumožňoval pružně informovat o aktuálních podmínkách dodávky tepla a teplé vody pro odběratele a o dalších novinkách určených pro naše zákazníky,“ vysvětluje vznik nového webu Radek Havlan, ředitel společnosti Ostrovská teplárenská.

Při tvorbě nového webu byly zohledněny nejen podněty zákazníků, ale i zaměstnanců
„Často kladené dotazy tazatelů jsme mimo jiné konzultovali s pracovníky, kteří jsou nejvíce v kontaktu s našimi zákazníky. K nim patří zejména zaměstnanci dispečinku, který je k dispozici nonstop 24 hod. denně, a dále pracovníky na recepci naší společnosti,“ vysvětluje Havlan a dodává: „Důraz byl kladen také na dobrou čitelnost a ovladatelnost stránek na mobilních zařízeních.“ Novinkou webu je předpověď počasí pro Ostrov na nejbližší dny.

Nové stránky obohatila zajímavá fotogalerie
Ve fotogalerii jsou umístěny netradiční letecké snímky teplárny včetně jejího blízkého okolí. Výhledově budou tyto snímky doplněny také o záběry na panorama Ostrova včetně komína teplárny ve čtvero ročních obdobích – na jaře, v létě, na podzim a v zimě. „Na těchto snímcích chceme ilustrovat kladný vliv centrálního zásobování teplem a pozitivní rozptylovou funkci vysokého komína teplárny, zejména při inverzním charakteru počasí,“ zdůrazňuje Havlan.

Toto počasí se v zimě v Ostrově vyskytuje poměrně často. V obdobných lokalitách má centrální zásobování teplem jednoznačně kladný vliv na životní prostředí. Rozptyl spalin do větší plochy, a výsledně v mnohem menších koncentracích, je přínosem pro čistotu ovzduší ve městě. „To platí zejména při srovnání s nepříznivou situací, ke které dochází v některých jiných městech, kdy velké množství nízkých komínů vypouští spaliny do přízemní úrovně ovzduší, přímo pod inverzní smogovou pokličku, což ve výsledku může přinést například doporučení omezit procházky s malými dětmi do doby, než inverzní charakter počasí pomine,“ uzavírá Havlan.Kontakt:

Markéta Fixová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 11. 2014 9:47
Kategorie: Energetika a průmysl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.