Ostrava bude mít svůj druhý hypermarket INTERSPAR | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ostrava bude mít svůj druhý hypermarket INTERSPAR


Již druhý ostravský a zároveň šestadvacátý hypermarket Interspar v ČR otevře ve středu 12. prosince 2007 SPAR Česká obchodní společnost s.r.o. K prodejně v Ostravě-Dubině, která svůj provoz zahájila v roce 2001, tak přibude nová prodejna v Ostravě-Porubě.
Na nové prodejní ploše o velikosti 4000 m² zákazníci najdou kompletní sortiment potravinářského zboží, které bude doplněno zbožím nepotravinářským. Přirozenou součástí nabídky hypermarketu je i oddělení čerstvých potravin, kde zákazníci najdou vždy čerstvé ovoce a zeleninu, lahůdky, uzeniny a maso. Vedle tradičních produktů bude také široce zastoupeno exotické ovoce a zelenina a chybět nebude ani zákazníky velmi oblíbená vlastní pekárna s čerstvým a křupavým pečivem.
Nabízený sortiment hypermarketu Interspar obsahuje mj. také vlastní řady výrobků, přičemž mezi nejznámější a zákazníky nejvyhledávanější patří bezesporu biopotraviny, které jsou umístěny ve speciálně označených regálech ve formě ucelené řady bioproduktů Spar Natur*pur. Ta nyní obsahuje více než 100 produktů, mezi které patří jak pečivo a mléčné výrobky, bio ovoce a bio zelenina, tak i kompletní sortiment těstovin, olivových olejů, uzenin, džusů, müsli, čajů, bio vanilková zmrzlina a další.
„Hypermarket Interspar si v Ostravě již našel své místo a jelikož se soustředíme na kvalitu, čerstvost a široké spektrum nabízeného potravinového zboží, které uspokojí každého zákazníka, věřím, že i naše nová prodejna osloví další obyvatele Ostravy a okolí,“ říká Martin Hruška, generální ředitel společnosti SPAR Česká obchodní společnost, provozovatele prodejen Interspar a Spar.
Nový Interspar v Opavské ulici je velmi dobře přístupný. Přímo před prodejnu jezdí spoje městské hromadné dopravy, konkrétně autobusové linky 36, 44, 56 a tramvaje s číslem 3, 7, 8, 9, 17. K dispozici je i 360 parkovacích míst zdarma, včetně krytého parkoviště. Hypermarket Interspar, který v regionu vytvoří 150 nových pracovních příležitostí, je otevřen denně od 8 - 21 hodin a jeho velmi příjemnou součástí je také samoobslužná restaurace, kde si zákazníci mohou každý den vybírat z pestré nabídky teplých i studených jídel.
Otevření ostravského hypermarketu Interspar bude provázet velkolepá zahajovací show. Na 12. prosince je tak připraven celodenní bohatý program pro celou rodinu, jehož součástí jsou různé marketingové akce (např. kampaňové tašky zdarma, dárek pro prvních pět set zákazníků, speciální ostravská mutace deníku Metro, „šťastná brána“ či ohňostroj).
Cílem společnosti SPAR, jakožto společensky odpovědné firmy, je dlouhodobě se angažovat v oblasti podpory obecně prospěšných projektů jako je například pomoc opuštěným dětem. Proto SPAR uzavřel dlouhodobou exkluzivní spolupráci v oblasti maloobchodu s Nadací Terezy Maxové a společně založili SPAR FOND Nadace Terezy Maxové. Od poloviny listopadu tak lze ve všech prodejnách řetězce Interspar zakoupit výrobky exkluzivní řady označené logem červeného srdce. Ani nová ostravská prodejna nebude výjimkou a každý tak může zakoupením takto označeného výrobku přispět na speciálně založené konto SPAR FOND Nadace Terezy Maxové.

Provozovatelem hypermarketů INTERSPAR a supermarketu SPAR v České republice je společnost SPAR Česká obchodní společnost s.r.o., která je součást skupiny ASPIAG (Austria Spar International AG) realizující zahraniční aktivity rakouského koncernu SPAR v České republice, Slovinsku, Maďarsku, Itálii a Chorvatsku. Od roku 1997 otevřela skupina ASPIAG v České Republice již 26 hypermarketů INTERSPAR (včetně Ostravy-Poruby) a v prosinci 2006 první supermarket SPAR a to v Třebíči. Více informací na www.interspar.cz
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 12. 2007 11:51
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: ARISTON PR (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.