Oslavy Dne mozku v Hradci Králové | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Oslavy Dne mozku v Hradci Králové


Hradec Králové - V úterý 10. března proběhnou v Hradci Králové velkolepé oslavy Evropského dne mozku s podtitulem „Odpoledne s vlastní hlavou“. Při jejich pořádání se spojily dvě instituce, které se zabývají tréninkem a rozvojem mozku na světové úrovni. Jsou jimi hradecká neurolaboratoř Commservis.com a Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové.

Evropský den mozku se slaví již od roku 1998 a je prvním dnem světového týdne mozku. Při této příležitosti se setkávají špičky v oboru neurologie po celém světě a pořádají přednášky a rozličné akce pro veřejnost.

„Letos je pro návštěvníky připravena neobvyklá ukázka metody tzv. intuitivního vidění. Tato pozoruhodná metoda dokáže všem, že vidět je možné i se zakrytýma očima,“ sděluje podrobnosti k akci manažerka královéhradecké neurolaboratoře Markéta Sýsová. Vyslechnout si můžete také zajímavou přednášku týkající se zdravé stravy pro náš mozek. „Zdravá strava je všeobecně velmi diskutované, kontroverzní téma a věříme, že se do debaty zapojí i návštěvníci,“ dodává Sýsová.

Otestujte svůj vlastní mozek

Pro příchozí jsou připraveny dvě přednášky a praktické ukázky metod, technik a přístrojů na trénink mozku. Celý program začne předvedením Komissarovy metody v podání mentálních kaučů neurolaboratoře. V následující přednášce se účastníci oslav dozvědí více o tom, jak by měli svůj mozek „krmit“, aby správně fungoval v práci, při učení … Konec programu je ryze praktický. Návštěvníci si zde, na vlastní kůži, mohou vyzkoušet přístroje a cvičení, které pomáhají rozvoji kognitivních funkcí mozku. „Navíc letos chystáme novinku v podobě týmového turnaje ve hře Mindball. Pro účast je potřeba vytvořit tříčlenné družstvo a kdykoli během odpoledního programu se zapsat do prezenčního listu. Žádné startovné se neplatí, jen je potřeba se pekelně soustředit a silou své vlastní mysli přetlačit kuličku na Mindballu do branky soupeře. Na vítěze samozřejmě čeká věcná odměna,“ doplňuje Sýsová.

Oslavy jsou pro veřejnost nachystány v konferenčním sále Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové 10. března 2015 od 14. hodin, ale je možné přijít i kdykoli v průběhu programu. Vstup na akci je pro všechny samozřejmě zdarma. Mediálním partnerem akce je společnost BUS TV.
Kontakt:

Markéta Sýsová
manager neurolaboratoře
sysova@commservis.com
http://www.commservis.com
739 069 849


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 3. 2015 12:15
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.