OpenOne podporuje rozběhnutí Aktivního týmu Pražské energetiky a.s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


OpenOne podporuje rozběhnutí Aktivního týmu Pražské energetiky a.s.


Praha, 19. srpen 2011 – Konzultační tým OpenOne zajišťuje odbornou podporu a poradenství zaměřené na efektivní rozběh fungování Aktivního telefonního týmu společnosti Pražská energetika. Tento tým se bude věnovat zejména akviziční a retenční činnosti a bude mít zásadní podíl na plnění akvizičních a retenčních cílů společnosti.

Součástí spolupráce je především nastavení procesů, ale také tvorba skriptingu, argumentace a podpora školení. V rámci spolupráce jsou rovněž definovány ukazatele KPIs a jejich převod do odměňování jednotlivých členů Aktivního telefonního týmu.

„Spolupráce probíhá v těsné součinnosti s interním týmem PRE a jejím cílem je především profesionální rozběh fungování Aktivního týmu,“ říká Martin Kočí, Sales and Marketing Director společnosti OpenOne a dodává: „Vybudování aktivního týmu má nezastupitelnou pozice v obchodním plánu společnosti PRE.“

Kontakt:

Karel Kapinus
Partner Managing
karel.kapinus@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 8. 2011 15:22
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.