Online lékárna DocSimon.cz spustila nové webové stránky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Online lékárna DocSimon.cz spustila nové webové stránky


Internetová lékárna DocSimon.cz prošla faceliftem. Jde o první změnu kabátu od zahájení prodeje v roce 2007.

„Sázeli jsme na konzervativního zákazníka, funkčně se toho moc nezměnilo. Nové stránky mají příjemnější design a zachovávají všechny stávající funkce,“ říká doktor Jan Bureš, šéf online lékárny.

Mezi novinky webu patří detailnější informace o vybrané lékárně – v případě, že si zákazník zvolí osobní odběr, vyskočí mu okno nejenom s adresou a otevírací dobou, ale i mapou, fotkou a funkcí streetview. Zákazníci zde také najdou informaci Státního ústavu pro kontrolu léčiv potvrzující věrohodnost lékárny či odkaz na nákupního rádce heureka.cz.

„Změny navrhl a uskutečnil náš dvorní vývojář a designér,“ dodává šéflékárník, podle něhož si nová podoba webu nevyžádala nijak vysoké náklady.

::

DocSimon.cz je internetová lékárna působící kromě Česka také na Slovensku, v Německu, Rakousku, Polsku, ale i dalších zemích. Akceptuje platby bankovním převodem, platebními kartami, systémy PayPal, Paysec a Platba 24 nebo hotovostní platby při nákupu na dobírku či vybranými platebními poukázkami při osobním odběru v kamenných lékárnách firmy. DocSimon je internetový obchod ryze české akciové společnosti SimonPharma, působící v oboru farmacie od roku 2001. V roce 2010 firma dosáhla obratu 439 milionů korun. Společnosti byl udělen certifikát kvality managementu ISO 9001 i certifikát enviromentální ochrany ISO 14001.Kontakt:

Zdeněk Fekar
mediální konzultant
zfekar@evox.cz
www.evox.cz
775599024


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 10. 2011 17:01
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: e.vox, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky či inzeráty, komunikace se zákazníky nebo prezentace na facebooku? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.