On-line financování vozů od RLCZ oceňují zákazníci i odborníci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


On-line financování vozů od RLCZ oceňují zákazníci i odborníci


Se svým produktem CLICK on-line financování vozu se společnost Raiffeisen – Leasing (RLCZ) umístila na bronzové pozici v kategorii Leasing v 9. ročníku soutěže Zlatá koruna. Nyní RLCZ snížila cenu tohoto produktu, který se těší stále větší oblibě zákazníků, a učinila ho tak ještě atraktivnějším.

Udělením bronzové medaile aplikaci CLICK on-line financování vozu, nováčkovi prestižní soutěže finančních produktů Zlatá koruna, ocenila Finanční akademie tvořená téměř 400 odborníky produkt, který poskytuje uživatelům možnost nezávazně si spočítat v pohodlí domova výši splátek úvěru či leasingu, v případě zájmu požádat on-line o jeho schválení a získat financování vozu bez skrytých nákladů.
Tento finanční produkt využívá stále více zájemců o financování vozu, webové aplikace využilo za poslední 2 měsíce přes 40 tisíc uživatelů, kteří oceňují jednoduchost a transparentnost celého procesu a příznivou cenu produktu. Prostřednictvím aplikace CLICK on-line financování vozu se klient dozví skutečně finální výši své případné splátky, nechybí ani informace o výši RPSN, která je po aktuálním snížení ceny u tohoto distribučního kanálu již od 7,2 %, což je výrazně nižší a tedy pro zákazníka výhodnější hodnota než u konkurenčních leasingových nabídek i u nabídek bankovních úvěrů, které jsou klienty při pořizování vozu často využívány.
„CLICK on-line financování vozu je krokem k většímu pohodlí zákazníků a transparentnosti financování vozů. Zákazníkům umožňuje získat z pohodlí domova financování, o kterém mají naprostý přehled a které neobsahuje žádné skryté náklady, často vznikající zejména při sjednávání financování prostřednictvím dealera vozů,“ říká Rastislav Kereškéni, CEO a jednatel Raiffeisen – Leasing, a dodává: „Financování vozu je možné sjednat nezávisle na jeho koupi, aniž by to klientovi zkomplikovalo celý proces pořízení vozu. Všem, kdo o financování vozu uvažují, doporučujeme, aby si nabídky, které obdrží od dealera nebo od banky, porovnali s nabídkou, kterou si sami jednoduše a nezávazně mohou vypočítat na našem webu www.financovanivozu.cz.“
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 6. 2011 12:39
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: RLCZ (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.