Okrasná zahrada nemusí být jen snem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Okrasná zahrada nemusí být jen snem


Toužíte po okrasné zahradě, kterou budou návštěvníci s úžasem obdivovat a sousedi závidět? Přesně takovou zahradu Vám může zrealizovat zahradnictví FLOS Praha, které se mj. zabývá návrhem a realizací okrasných zahrad na klíč.

Okrasné zahrady od zahradnictví FLOS
Zahradnictví FLOS pro Vás zajistí kompletní okrasnou zahradu na klíč. Můžete využít služeb zahradních architektů zahradnictví FLOS a nechte si zahradu navrhnout pomocí specializovaného softwaru. Součástí vypracovaného architektonického návrhu je také osazovací plán a 3D modelace návrhu v různých ročních obdobích.

Pokud však máte dostatek síly a zkušeností, můžete si okrasnou zahradu zrealizovat sami. V zahradnictví FLOS naleznete široký sortiment rostlin za výhodné ceny a mnoho dalších služeb pro vytvoření Vaší zahrady snů.

Další služby zahradnictví
Kromě návrhu a realizace okrasných zahrad na klíč se zahradnictví FLOS Praha zabývá také zajištěním celé řady služeb v oblasti zahradnictví. Mezi tyto služby patří především prodej rostlin, které naleznete přehledně uspořádané v katalogu rostlin.

Trávníkové koberce, okrasná jezírka a další
Zahradnictví FLOS Vám nabízí i kvalitní a upravený trávník, který můžete mít během několika hodin pomocí trávníkového koberce. Tento trávník pak může ohraničovat krásná zámková dlažba, kterou zahradnictví FLOS zajišťuje, jak při realizaci zahrad, tak i pro celé parky, které v mnoha případech zdobí také okrasná či koupací jezírka.

Více informací naleznete na www.zahradnictvi-flos.cz
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 9. 2011 11:07
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: SkyMedia (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.