OKNOPLAST uvedl na trh inovované energeticky efektivní řešení oken v neopakovatelném designu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


OKNOPLAST uvedl na trh inovované energeticky efektivní řešení oken v neopakovatelném designu


Širokou nabídku výrobků obohatil OKNOPLAST o plastová okna řady PLATINIUM Evolution², která vynikají jedinečným designem, pokročilým řešením šetřícím energie a kvalitou bezpečnostních prvků

Praha, 22. listopadu 2011 – Společnost OKNOPLAST, přední evropský výrobce plastových výplní, představila novou řadu oken PLATINIUM Evolution², která nabízí kombinaci jedinečného elegantního stylu a pokrokového řešení v oblasti energetické účinnosti. PLATINIUM Evolution² vytváří zvýšenou tepelně-izolační ochranu a s jedinečným zaobleným tvarem okenního křídla se stává skutečnou vizitkou budovy. OKNOPLAST nyní v komplexním pojetí nabízí široký výběr oken, dveří, rolet a dalších doplňků, hliníkových konstrukcí a zimních zahrad.
„Nový typ oken je reakcí na rostoucí potřeby a náročnost zákazníků, kteří požadují produkty s vysokou estetickou hodnotou a vynikajícími izolačními vlastnostmi. Při rozhodování o použití materiálů na stavbu domů přikládají investoři velký význam nákladům na jeho budoucí provoz a vzhled. V tomto směru hraje výběr oken zásadní roli,“ komentuje uvedení PLATINIUM Evolution² Juraj Koudela, obchodní ředitel společnosti OKNOPLAST pro trhy centrální Evropy.
Jedinečnost oken PLATINUM Evolution² pramení také z neobvyklého vzhledu okenního křídla. Ten je dán zaoblením křivek na vnitřní straně profilu, což je autorská inovace společnosti OKNOPLAST. PLATINIUM Evolution² je k dispozici v barvách široké škály tónů dřeva. Na přání klienta lze okna rovněž zhotovit v jiných barvách a v atypických tvarech. V nabídce společnosti OKNOPLAST jsou okna oblouková, polokulatá, kulatá, lichoběžníková a trojúhelníková.
Technické parametry profilů PLATINIUM Evolution2
Okna řady PLATINIUM Evolution² disponují pokročilým řešením šetřícím energie. Nadstandardní izolační vlastnosti udržují teplo v interiéru a chrání proti chladu, čímž redukují náklady na tepelné energie.
Nový typ oken PLATINIUM Evolution² s šestikomorovým profilovým systémem třídy A se zastavěnou šířkou 70 mm umožňuje zásadní zlepšení tepelně-izolačního koeficientu. Na jeho zlepšení se také podílí využití 36 mm širokého trojskla se dvěma argonem vyplněnými komorami. S použitím tzv. termorámečku, který navíc omezí rosení skel, lze dosáhnout koeficientu průniku tepla pro okno jako celek na úrovni Uw=0,9.
Komplexní nabídka
V nabídce OKNOPLASTu se nyní nachází jak standardní, tak atypická řešení odlišující se individuálním stylem. Zákazníkům, kteří preferují výrobky s typickými tvary a vysokými technickými parametry, jsou určena okna klasických linií spojující kvalitu a trvanlivost, jako jsou okna Koncept, Rubin Plus nebo Orion Plus.
Zákazníci, kteří si cení prosklených prostor, oceňují nabídku dveří na balkón a na terasu HST a PSK. Zdvižně-posuvné dveře HST a sklopně-posuvné dveře PSK jsou ideálním řešením umožňujícím optimální využití prostoru u vstupu na terasu a do zahrady. Využití moderních řešení umožňuje použít konstrukci s velkým prosklením, kdy maximální šířka dveří HST je pět metrů, a dveří PSK čtyři metry.
Společnost OKNOPLAST se od konkurence liší také nabídkou rolet. Jedná se zejména o rolety montované v okenní nice, které se po instalaci stávají součástí stěny a rolety montované na vnější straně oken s možností použití jak ve starších budovách při rekonstrukci, tak u novostaveb.
Dveře střeží pohodu domova a jsou vizitkou každého domu. OKNOPLAST nabízí výplně s klasickou a nadčasovou podobou a řešení, která navazují na současný moderní styl. Bohatý výběr barev, různorodé vzory výplní a kování, několik variant dalšího vybavení způsobují, že dveře ideálně ladí s každým architektonickým stylem.
OKNOPLAST produkuje také hliníková okna a dveře spojující vysoké tepelně-izolační parametry a ochranně-bezpečnostní vlastnosti s neopakovatelným elegantním designem. Právě variabilita hliníkových profilů spolu se splněním nejvyšších technických a energetických požadavků umožňuje realizaci jedinečných architektonických vizí a unikátních zimních zahrad.
Vedle produkce oken, dveří a zimních zahrad OKNOPLAST pečuje také o jejich celkový vzhled tím, že nabízí nejrůznější příslušenství, jako jsou například parapety, větráky nebo sítě proti hmyzu.
„Různorodý sortiment, odbornost a kvalita poskytovaných služeb jsou zárukou splnění přání i zákazníků s nejvyššími požadavky. Nejlépe to dokládá skutečnost, že až 70 % nových zákazníků k nám přichází na základě doporučení,“ dodává Koudela.

Více o nadčasových oknech, dveřích, roletách, hliníkových produktech a řešeních pro zimní zahrady na www.oknoplast.cz .
Doprovodné fotografie ke stažení zde.

O společnosti OKNOPLAST
Firma OKNOPLAST vznikla v roce 1994 na základě zkušeností s výrobou moderních plastových oken
a s využitím hlubokých znalostí jak tohoto odvětví, tak situace na trhu. Podnik se skládá z výrobních hal
s celkovou plochou 17 tis. m2, moderních kancelářských budov, skladovacích a manipulačních ploch.
V průběhu prvních deseti let své existence se společnost vypracovala do postavení solidní značky a zařadila se mezi přední evropské výrobce plastových oken a dveří. V roce 2010 překročil prodej firmy jeden milion okenních jednotek.

Kontakt:

Zuzana Záhorová
Key Account Manager
zuzana.zahorova@pram.cz
www.pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 11. 2011 12:10
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.