OKNOPLAST představil inovovaný systém balkonových a terasových dveří | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


OKNOPLAST představil inovovaný systém balkonových a terasových dveří


Praha, 14. listopadu 2011 – Společnost OKNOPLAST, přední evropský výrobce plastových výplní, uvedla na trh inovovaný systém zdvižně-posuvných terasových dveří HST a sklopně-posuvných dveří PSK. Dveře HST i PSK jsou ideálním řešením, které umožňuje optimální využití prostoru při východu na terasu, balkón, nebo do zahrady. Dveře PSK mohou mít šíři až 4 metry a dveře HST až 5 metrů. Speciální kování navíc umožňuje posouvat rozměrná křídla s použitím jen malé síly. Dveře jsou tak vhodné především pro osoby upřednostňující komfortní užívání. Pro ty budou dveře pohodlné také díky unikátní výšce prahu, která nepřesahuje dva centimetry.
Společnost OKNOPLAST se nebojí inovovat své produkty a díky tomu zákazníkům plnit i ta nejindividuálnější přání. To vše navíc v rámci vysoce stanovené kvality, která zaručuje komfort a bezpečí. Vše je zároveň zabaleno do nejmodernějšího designu, tak typického pro OKNOPLAST. Důraz kladený na detaily ve výsledné podobě podstatně odlišuje řešení dveřních otvorů OKNOPLAST od jiných výrobců a dodavatelů.

NA TERASU BEZ NÁMAHY
„Hlavní novum obou typů terasových dveří spočívá v užití profilového systému MB-70 HI, vysoce izolačního hliníkového systému, zaručujícího lehkost konstrukce a maximální využití prosklené plochy. Je spojením nejvyšších nároků tepelné a zvukové izolace a venkovních architektonických elementů,“ uvádí přednosti systémů terasových dveří Juraj Koudela, obchodní ředitel společnosti OKNOPLAST.
Společně s technologicky propracovaným kováním GU Secury vytváří vysoce komfortní doplněk každé budovy. Systém umožňuje bez problému posunovat křídla široká až 1,6 m a vytvořit průchod v šířce do 1,5 m, speciální kování zase posunování velkých prosklených křídel usnadňuje. „Dveřmi tak na terasu mohou projít i malé děti. Inovací, kterou uvítají nejen děti a senioři, se pak stává nové řešení prahu dveří. Nazývá se Win STEP a jeho výška nepřesahuje dva centimetry. Použití dveří PSK a HST tak umožňuje hladký průchod,“ upřesňuje Juraj Koudela.
Jednou z hlavních předností terasových dveří PSK a HST je úspora místa. U obyčejných balkónových dveří, které se otvírají dovnitř místnosti, může nastat určité omezení při zařizování interiéru. Při použití dveří PSK a HST nevzniká na straně interiéru žádné omezení, prostor kolem dveří je prakticky neomezený z důvodů jejich posouvání do strany.

SVĚTLO A STYL
Uživatelé výrobků OKNOPLAST si vždy mohou být jisti, že dodané dveře budou zároveň ozdobou celého domu. Díky vlastnímu výzkumnému oddělení pracuje OKNOPLAST na stylovém vyvedení všech svých produktů. Estetický dojem terasových dveří PSK a HST spočívá hlavně v široké prosklené ploše, která opticky rozšiřuje celý obytný prostor o další místnost – terasu. Nejen, že se terasa a domovní interiér skvěle doplní, díky možnosti široce otevřít dveřní křídla až na 1,5 metru se celý prostor také rychle provětrá. Obyvatelé domu si mohou z vnitřní místnosti udělat snadno venkovní prostranství. Společně s čerstvým vzduchem se do jejich domova dostane také světlo. V dnešní době je takové řešení naprosto ideální, protože kam nechodí slunce, chodí lékař.

Více informací o balkonových a terasových dveřích HST a PSK naleznete na http://www.oknoplast.com.cz/cz/okna/balkonove-i-terasove-dvere .

Kontakt:

Zuzana Záhorová
Key Account Manager
zuzana.zahorova@pram.cz
www.pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 11. 2011 18:24
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.