OKIN FACILITY nově spravuje pobočkovou síť UniCredit Bank | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


OKIN FACILITY nově spravuje pobočkovou síť UniCredit Bank


Poskytovatel služeb z oblasti komplexní správy a údržby budov v regionu střední a východní Evropy OKIN FACILITY dále tak upevňuje svou pozici jedničky na poli facility managementu na českém trhu. Od listopadu 2011 spravuje celou síť poboček UniCredit Bank v České republice, čítající více než sto objektů, a to včetně centrály banky.

„Nová zakázka spočívá v zapojení OKIN FACILITY do nejmodernějšího systému řízení, který banka nechala speciálně vytvořit pro svůj nový provozní model,“ uvádí business development manager OKIN FACILITY Milan Procházka.

OKIN FACILITY tak potvrdila své výsadní postavení v poskytování facility managementu pro bankovní sektor. Hlavním úkolem v rámci nového provozního modelu UniCredit Bank bude zajištění procesního řízení a koordinace klíčových dodavatelů. Společnost bude také poskytovat služby provozu konferenčního centra, kotelen a výměníkových stanic a v neposlední řadě manipulační služby pro centrálu v pražském komplexu BB Centrum.

Nezvykle senzitivní systém řízení s masivní automatizací procesů a softwarovou podporou umožňuje v praxi bance decentralizovat řízení na regionální úrovni a zároveň udržet vysokou míru kontroly a strategického řízení na úrovni vrcholové. OKIN FACILITY díky tomu bance pomáhá optimalizovat provozní činnosti a v konečném důsledku i realizovat úspory.

„Projekt správy pobočkové sítě UniCredit Bank představuje pro naši společnost obrovskou výzvu, proto jsme velmi rádi, že jsme dostali příležitost prokázat kvalitu našich služeb takto významnému klientovi,“ uzavírá Milan Procházka.

V Praze 23. listopadu 2011Kontakt:

Zdeněk Štěpka
Marketing specialist
zdenek.stepka@okin.eu
www.okin.eu
+420 722 608 245
+420 234 707 999


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 11. 2011 11:36
Kategorie: Reality
Název zdroje: OKIN FACILITY (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
OKIN GROUP je významným poskytovatelem podpůrných služeb pro podniky ve střední a východní Evropě. Na českém trhu působí již osmnáctým rokem. Pod značkou OKIN FACILITY nabízí komplexní facility management, tedy služby související s provozem a správou nemovitostí a majetku. Dále pak pod značkou OKIN BPO zajišťuje služby v oblasti business process outsourcing (BPO). Dceřiná společnost OKIN EDUCA navíc poskytuje služby v oblasti vzdělávání a osobního rozvoje. Skupinu v roce 2009 rozšířila společnost OKIN CLEANING nabízející úklidové služby. V současnosti má OKIN GROUP více než 1500 zaměstnanců, působí v ČR, na Slovensku, Ukrajině, ve Švédsku, Bulharsku, Rumunsku a v Polsku. V oblasti facility managementu obsluhuje stovky objektů, především administrativních budov, průmyslových podniků, logistických a obchodních center.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.