Okamžitá půjčka ihned na účet | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Okamžitá půjčka ihned na účet


Už jste slyšeli o tomto zajímavém úvěrovém produktu, který je u nás v posledních letech velkým hitem? Pokud ne, připomeňme, že k nám přišel ze zahraničí, kde se stal také velmi zajímavou alternativou především ke spotřebitelským úvěrům. Podívejme se proto na tento typ půjčky společně. Lze o něm říci, že je poměrně zajímavý.

Už jste slyšeli o tomto zajímavém úvěrovém produktu, který je u nás v posledních letech velkým hitem? Pokud ne, připomeňme, že k nám přišel ze zahraničí, kde se stal také velmi zajímavou alternativou především ke spotřebitelským úvěrům. Podívejme se proto na tento typ půjčky společně. Lze o něm říci, že je poměrně zajímavý.

Kdo dané úvěry nabídne?

Dnes je to především segment nebankovní, ve kterém figuruje na několik desítek poskytovatelů, kteří umí nabídnout právě tuto konkrétní půjčku. Při výběru je samozřejmě dobré zaměřit se spíše na známé poskytovatele, kam patří i společnost Zaplo.cz. Ta patřila mezi jednu z prvních, která na našem trhu začala tento typ úvěrového produktu nabízet. Dnes samozřejmě máte možnost využít její nabídky i vy. Z hlediska oblíbenosti a tradice to určitě není jediná možnost, která existuje.

Kolik peněz si lze půjčit?

Tento typ půjčky spadá mezi takzvané mikroúvěry. To již samo o sobě poměrně jasně ukazuje, že se dostupné částky budou držet v menších hodnotách. A to v řádech několika tisíců korun. Přesně takto vysoké byly a jsou základní částky, které jsou určené v podstatě pro každého. Pokud se pro konkrétního poskytovatele staneme spolehlivým a prověřeným klientem, získáme možnost dosáhnout třeba i na desetitisíce korun českých. Ty už mohou vcelku dobře suplovat klasický úvěr.

Kdo si může požádat?

Velkou výhodou je dnes to, že v podstatě každý. Ideální je ukázat si možné žadatele na příkladu dalšího známého poskytovatele, kterým je Planet půjčka. Právě ta umožní, aby si žádost podal skutečně každý. A to bez nutnosti dokládat příjem, stejně jako bez nutnosti toho, že by bylo nahlíženo do bankovních, nebo nebankovních registrů. Do seznamu ideálních žadatelů tak může patřit:

• Nezaměstnaný i problémový klient
• Matka na mateřské, důchodce i student
• Člověk zaměstnaný, nebo podnikající

Jak je to se splátkami?

Zde je třeba říci, že se dané úvěry od těch klasických liší skutečně nejvíce. A to z toho důvodu, že splátky nejsou voleny v rámci jednotlivých měsíců. Specifikem je jeden pevný termín splatnosti, který si zvolíme už při žádosti. Obvykle je v délce jednoho měsíce, ale problémem není si tento termín také prodloužit. Naší povinností je tedy peníze vrátit právě takto, jednorázovou formou. U menších částek to nejenom že není žádným problémem, ale máme zde také jistoty spojené s tím, že se nemusíme několik měsíců trápit s administrativou a tím, že musíme myslet na jednotlivé splátky.

Jak dlouho trvá vyřízení?

I zde se dotkneme nejenom jednoho konkrétního specifika, ale dotkneme se také jedné zajímavosti. A jaké konkrétně? Především té, že na peníze nečekáme ani několik dní, ani několik hodin. Dnes dokáže popisovaná půjčka ihned každému nabídnout peníze skutečně za několik málo minut, od podání žádosti. Aby bylo vše jednoduché, jdou peníze ihned na bankovní účet daného žadatele. Celý proces vyřízení navíc nadchne i řadou dalších pozitiv, které se týkají samotného konkrétního vyřízení. Pokud budeme konkrétnější, zde je několik zajímavých a důležitých bodů.

Jedná se o tyto konkrétní:

• Vyřízení probíhá automaticky
• Vše je vyřízeno z pohodlí vašeho domova
• Lze se obejít bez smlouvy a další administrativy

Na co využít peníze?

V podstatě na cokoliv. V tomto směru nejste nijak omezováni, jelikož daný typ půjčky je neúčelové. Nebudete tak muset ani uvádět, ani dokládat účel využití. Na druhou stranu dodejme, že velikost částek je přímo spojená hlavně s nečekanými výdaji. Daná půjčka je tedy ideální volbou jak v situaci, kdy nevyjdete s vaší výplatou, tak třeba i v situacích, kdy se objeví nečekaný výdaj, nebo jakýkoliv další finanční problém, který budete potřebovat co možná nejrychleji a nejjednodušeji vyřešit.Kontakt:

Aleš Bakla
a.bakla@seznam.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 4. 2016 9:02
Kategorie: Finance
Název zdroje: Aleš Bakla (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Reklama
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.