Odpoledne plné zážitků pro trendy business ženy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Odpoledne plné zážitků pro trendy business ženy


Zážitek. Kolem něj se točilo celé odpoledne v TOP HOTELU Praha, kam se sjely asistentky z celé České republiky. Ve čtvrtek 21. ledna okusily vše, co může využít moderní trendy žena nejen v práci. Profesionální líčení a kosmetiku, parfémy, ale i luxusní doplňky či společenské oblečení pro nadcházející plesovou sezónu.

Přítomné dámy se mohly dozvědět i to, zda jejich život a profesní dráhu řídí osud či svobodná vůle. Do tajů astrologie je zasvětil Ing. Antonín Baudyš. Přišlo i na praktické rady z oblasti provozu a vybavení kanceláře nebo ukázkové hodiny výuky cizích jazyků či počítačových znalostí. Správná business žena umí však i relaxovat. Proto bylo dámám otevřeno wellness centrum TOP HOTELU Praha. Pro firemní akce se mohly inspirovat hotelovým kongresovým centrem i u mistrů kuchařů. Ti předvedli své umění v carvingu – uměleckém vyřezávání ovoce a zeleniny, za které sklidili už řadu úspěchů na světových soutěží. Nejen krásné dekorace na slavnostní tabule, ale i velmi chutný raut byl bezpochyby výjimečným zážitkem pro všechny přítomné dámy.

„Za jedno odpoledne se mohly asistentky inspirovat ve všem, co využijí na své profesní dráze. Ať se jedná o image, provoz kanceláře nebo pořádání firemních akcí. To vše zábavnou a nenásilnou formou, a o to nám především šlo,“ dodává k účelu akce Marie Poledníková za pořadatele.

www.tophotel.cz
www.asistentka.cz
Kontakt:

Marie Poledníková / Jana Riskova
vedoucí marketingu / PR Manager
propagace@tophotel.cz
+420267284111


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 1. 2010 15:31
Kategorie: Zábava
Název zdroje: TOP HOTELS GROUP a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Do TOP HOTELS GROUP a.s. náleží dva pražské kongresové hotely - TOP HOTEL Praha a ALBION HOTEL, a GARNI HOTEL Praha.
TOP HOTEL Praha patří se svou kapacitou a rozlohou 9 hektarů mezi největší hotelové areály v Evropě. Hotel disponuje jedním z největších kongresových center v České republice s celkovou kapacitou 5000 kongresových míst a nabízí neobyčejně širokou škálu služeb. Mimo jiné ubytování v 810 pokojích, 5 restaurací a letní terasy, wellness centrum s bazénem, beauty salón, tenisové haly či jedinečnou Japonskou zahradu, velkokapacitní parkoviště a kasino.
ALBION HOTEL je situován v klidné pražské vilové čtvrti, pouze několik minut od centra města. Čtyřhvězdičkový hotel je jedinečným místem pro příjemné ubytování i konání konferencí. Nabízí 290 pokojů a 600 kongresových míst.
Všechny hotely společnosti jsou držiteli certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2009.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.