Ochranné pracovní brýle nové generace | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ochranné pracovní brýle nové generace


Ochranné pracovní brýle pro každodenní nošení v prostředí průmyslových pracovišť, u kterých je spojen atraktivní vzhled i vysoce inovativní technologie jsou brýle Uvex pheos.

Ochranné pracovní brýle Uvex pheos mají nejen moderní a elegantní design, ale při jejich výrobě byly použity nejmodernější inovativní technologie, které zaručují vysoký komfort nošení při zajištění vysoké ochrany očí. Velice důležitým prvkem je duo-sférická čočka, která zaručuje nejen široké zorné pole, ale je zároveň extrémně odolná proti poškrábání na vnější straně a trvale chráněna proti zamlžení na straně vnitřní. Těchto unikátních vlastností je dosaženo díky využití unikátních Uvex technologií na povrchové úpravy. Proti vnikání nečistot do očí je oko chráněno z boku i shora. Brýle také poskytují 100% ochranu proti UV záření.
Elegantní design dotváří vysoce funkční straničky, které využitím tvrdých a měkkých materiálů a neklouzavých prvků zajišťují optimální pohodlí pro uživatele. Příjemné nošení je zajištěno také lepším větráním brýlí. Nízký profil straniček zajišťuje pohodlí i při současném použití chráničů sluchu nebo ochranné přilby. Straničky jsou navíc vybaveny speciálním úchytem na připevnění kabílku sluchátek.
Brýle Uvex pheos jsou navíc šetrné k životnímu prostředí. Při jejich výrobě byly použity ekologické materiály jako například bioplasmy. Brýle tak nejen splňují veškeré požadavky na ochranu zraku a uživatelský komfort, ale navíc chrání životní prostředí.
Vedle standardního modelu Uvex pheos je v nabídce řada Uvex pheos S pro uživatele s užším obličejem.
Dodavatelem těchto brýlí a kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek špičkové kvality v České republice je společnost UVEX Safety CZ, k.s. z Rychnova nad Kněžnou.

http://www.uvex-safety.cz/cs/clanky/ochranne-pracovni-bryle-nove-generace/
Kontakt:

Dalibor Kotek
jednatel
aneri@aneri.cz
www.aneri.cz
602 45 80 45
482 777 777


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 12. 2011 12:38
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: UVEX Safety k.s. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
OOPP
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.