Ochranné pracovní brýle na míru. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ochranné pracovní brýle na míru.


Každý člověk je jiný a každý má jinou fyziognomii. Při výběru vhodných ochranných pomůcek je velice těžké vybrat pro konkrétního člověka odpovídající velikost podle tabulek.

Pokud musí zaměstnanec po celou pracovní dobu používat ochranné pracovní pomůcky, které jsou nepohodlné a obtěžují jej, pracovní pohoda a také pracovní výkon tohoto zaměstnance se samozřejmě snižují. Cílem vývojových pracovníků navrhujících ochranné pracovní pomůcky je, aby jimi navržené pomůcky nejen dobře plnily svoji funkci ochrany zdraví, ale aby navíc poskytovaly každému zaměstnanci takový komfort nošení, který by jej v ničem neomezoval a vůbec neobtěžoval.
Mezi nejčastěji používané ochranné pracovní pomůcky patří ochranné pracovní brýle. Mnohé pracovní brýle byly doposud vyráběny pouze v jedné standardní velikosti pro všechny uživatele.
Vývojoví pracovníci společnosti UVEX proto vyvinuli ochranné pracovní brýle, které se přizpůsobí každému obličeji a jsou tak pohodlné pro všechny pracovníky. Tyto brýle mají měkké zóny ve straničkách brýlí, které se automaticky přizpůsobí jakékoliv šířce hlavy. Vícestupňová možnost sklonu navíc zajišťuje optimální zakrytí oblasti očí. Extrémně měkké nosní opěrky zajišťují příjemné usazení brýlí na nose i při dlouhodobém používání a navíc zabraňují nepříjemnému sklouzávání brýlí. Měkké konce straniček a měkké zóny v čelní oblasti zajišťují bezpečné uchycení v každé situaci. Brýle UVEX jsou navrženy tak, aby si je každý uživatel mohl individuálně upravit pro své pohodlné používání.
Díky svému ergonomickému designu a pružnému přizpůsobení individuální lidské anatomii brýle UVEX poskytují maximální funkčnost a nejlepší komfort pro uživatele.
Dodavatelem těchto brýlí a kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek špičkové kvality v České republice je společnost UVEX Safety z Rychnova nad Kněžnou.

http://www.uvex-safety.cz/cs/clanky/ochranne-pracovni-bryle-na-miru/

Kontakt:

Dalibor Kotek
jednatel
aneri@aneri.cz
www.aneri.cz
602 45 80 45
482 777 777


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 11. 2011 13:20
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: UVEX Safety k.s. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Prodej ochranných pracovních pomůcek
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.