Obrovský zájem fanoušků o koncert LMFAO v Tipsport Aréně: promotér otevírá nové sekce vstupenek | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Obrovský zájem fanoušků o koncert LMFAO v Tipsport Aréně: promotér otevírá nové sekce vstupenek


Praha, 21.2. 2012 – Dlouho očekávaný koncert party-rockerů LMFAO se koná již tento pátek, 24. února v pražské Tisport Aréně. Vzhledem k obrovskému zájmu fanoušků se do prodeje od pondělí tohoto týdne dostávají další vstupenky blíže pódiu. Informaci poskytla promotérská agentura Fource Entertainment.

“Fanoušci jsou z koncertu LMFAO a Far East Movement v Praze naprosto nadšení, stejně jako my. Věříme, že otevřením dalších sekcí blízko pódia rozjasníme den spoustě fanouškům, kteří zatím ještě nemají své vstupenky! Tady ve Fource se na koncert již velmi těšíme,” nechal se slyšet jeden ze zástupců Fource Entertainment.

Toto Populární americké duo nedávno vystoupilo v rámci Superbowlu společně s Madonnou. LMFAO jsou pravděpodobně nejvíce známí jejich našlapanými hitovkami Party Rock Anthem a Sexy and I know it. Celá formace je momentálně na kanadsko-evropském turné. V Praze se poprvé představí jako Redfoo & the Party Rock Crew, která se skládá zhruba ze 40 tanečníků, performerů, DJů a umělců, kteří si pro fanoušky připravili úžasnou a dechberoucí show v čele právě s Redfooem, který má jako předskokany skvělou kapelu Far East Movement a DJe Revue.

Dveře Tipsport arény se otevřou již v 19:30, aby se všichni fanoušci dovnitř dostali bezpečně a dostatečně včas před začátkem samotných koncertů. Prvním předskokanem je DJ Revue, který začne hrát ve 21:00, následovaný Far East Movement ve 21:30. A potom nezbývá než zatajit dech a začít pořádně “shufflovat” na tóny LMFAO!

Koncert LMFAO, Far East Movement & DJe Revue se koná již tento pátek, 24.2. od 21:00 v pražské Tipsport Aréně (bývalá Tesla Aréna, domov HC Sparta Praha). Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketpro a Ticketportal.
# # #

Hlavním mediálním partnerem tohoto koncertu je rádio Evropa 2.

Koncert se uskuteční pod záštitou městské části Prahy 7.
Kontakt:

Dominika Janigová
PR/marketing
dominika@fource.com
www.facebook.com/FourceEntertainment


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 2. 2012 11:11
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Fource Entertainment (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Fource Entertainment je promotérská společnost zabývající se produkcí živých koncertů s cílem nabídnout již dříve získané nejlepší a nejoriginálnější zkušenosti s pořádáním koncertů jak fanouškům, tak umělcům samotným. Fource nabízí také konkrétní marketingové příležitosti korporátním partnerům, kteří mají chuť a zájem spojit svoji značku s nejvíce vzrušujícím a nejdynamičtějším odvětvím na světě. Fource Entertainment je promotérská společnost zabývající se produkcí živých koncertů s cílem nabídnout již dříve získané nejlepší a nejoriginálnější zkušenosti s pořádáním koncertů jak fanouškům, tak umělcům samotným. Fource nabízí také konkrétní marketingové příležitosti korporátním partnerům, kteří mají chuť a zájem spojit svoji značku s nejvíce vzrušujícím a nejdynamičtějším odvětvím na světě. --- Fource Entertainment is a live event promoter which strives to deliver the best and most unique concert experiences to both fans and artists. Fource also offers special marketing opportunities to corporate partners who are willing to associate their brands with the most exciting and dynamic industry in the world.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.