Obliba rukodělné tvůrčí práce v ČR roste | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Obliba rukodělné tvůrčí práce v ČR roste


Kreativní tvorbě se v poslední době věnuje stále více Čechů. Vedle umělců a designérů, kterým je originální tvorba denním chlebem, vzrůstá počet lidí, kteří se tvorbě věnují poloprofesionálně nebo i pro zábavu.

Slapy n. Vltavou, 24.9. 2012 - Nový webový portál zprostředkující prodej rukodělných, kvalitně řemeslně zpracovaných nebo designových výrobků v limitovaných edicích se během rekordně krátké doby stal 3. největším portálem pro prodej rukodělných výrobků v Čechách. Počet unikátních prodejců www.simira.cz překročil magickou hranici - 1000 prodejců.
Kreativní tvorbě se v poslední době věnuje stále více Čechů. Vedle umělců a designérů, kterým je originální tvorba denním chlebem, vzrůstá počet lidí, kteří se tvorbě věnují poloprofesionálně nebo i pro zábavu. Odbytu pro prodej takových výrobků pomáhá Simira. Podle obrovského zájmu tvůrců je zřejmé, že existující on-line handmade tržiště potřebovala novou kvalitní konkurenci. Registrace a prezentace výrobků i služeb je zdarma, provize se účtuje z uskutečněného prodeje ve výši 8 % z hodnoty prodaného zboží.
Provozovatelkami portálu jsou dvě mladé ženy. „Simira se od podobných projektů liší čistým designem, kontrolou kvality zboží a také nabídkou zprostředkování služeb“, říká jedna ze zakladatelek Simona Králová. „Zajímavá je jistě i podpora charitativních projektů“, dodává Radka Rosenbergová, její kolegyně.
Kontakt:

Radka Rosenbergová
jednatel
info@simira.cz
www.simira.cz
724290903


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 9. 2012 20:49
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Simira Art, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Simira zprostředkovává prodej rukodělných, řemeslně kvalitně zpracovaných nebo designových výrobků v limitovaných edicích na portále www.simira.cz.

K dnešnímu dni (24.9.2012) nabízí na Simiře své zboží více než 1000 tvůrců, řemeslníků a designérů. Nabídka čítá více než 15 800 položek.PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.