Objevte LED - trochu jiné světlo na WITTE Noci techniků a konstruktérů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Objevte LED - trochu jiné světlo na WITTE Noci techniků a konstruktérů


Šestý říjnový podvečer se v Centru technického vzdělávání v Ostrově určitě nebude od 16 do 21 hodiny zhasínat. WITTE Noc techniků a konstruktérů se uskuteční právě tam a pozvánka na platí nejen pro techniky, ale také pro širokou veřejnost. Program na téma „LED – trochu jiné světlo“ představí technickou novinku WITTE Automotive a další zajímavá interaktivní stanoviště.

V programu na téma „LED – trochu jiné světlo“ si vybere opravdu každý. Akce představí novinku WITTE Automotive – LED softtouch pro model Ford Focus od jejího zrodu v konstrukci až po zabalení a expedici do zákaznické automobilky. Dále jej zpestří LED show plzeňské Techmanie, zkomponovaná výhradně pro WITTE Noc techniků a konstruktérů, která začne v 19:30 a 20:30 hodin.
WITTE Noc techniků a konstruktérů chce zábavnou formou inspirovat děti a mládež všech věkových kategorií, proto organizátoři spojili síly s Radioklubem lázeňského města Karlovy Vary OK1KVK. Pan Rybka, vedoucí kroužku mládeže, říká: „Sestrojit si malé LED blikátko není takový problém. Našimi členy jsou desetileté děti i současní studenti SPŠ Ostrov a na akci představí svoji kutilské výrobky.“
A to není vše. Chcete-li mít LED osvětlení doma nebo v kanceláři, máte šanci si s LEDovým klidem vybrat to nejlepší ze sortimentu značky Osram.
Ceny pro vítěze, kteří správně zodpovědí odborný nebo obecný kvíz a budou mít štěstí, jsou opravdová LED překvapení, od zápůjčky vozu Ford na 1 víkend zdarma, přes originální LED svítidla, LED dárkový koš až po vstupenky do Techmanie Plzeň.

Více informací Vám poskytneme na emailové adrese: nockonstrukteru@witte-automotive.cz.
Kontakt:

Martina Poštová
HR marketing
martina.postova@witte-automotive.cz
www.witte-automotive.cz
+420359016998


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 9. 2011 9:53
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: WITTE Nejdek, spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
WITTE Automotive v Nejdku je předním českým výrobcem zamykacích systémů a klik pro automobilový průmysl.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.