Obchodní centrum Šestka plní přání dětí z azylových domů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Obchodní centrum Šestka plní přání dětí z azylových domů


V sobotu 12. listopadu se v obchodním centru Šestka rozsvítí Strom splněných přání, který přináší vánoční dárky dětem z azylových domů. Slavnostního rozsvícení se zúčastní Ilona Csáková a další známé maminky a společně se širokou veřejností se budou snažit splnit co nejvíce dětských přání. Přijďte i vy ochutnat předvánoční atmosféru a rozzářit oči dětí, které v životě zatím neměly tolik štěstí!

Strom splněných přání pořádá obchodní centrum Šestka opět ve spolupráci s Armádou spásy. Patronka azylových domů pro matky s dětmi Ilona Csáková ho společně s dalšími slavnými maminkami rozsvítí 12. listopadu v pravé poledne. „Cílem této akce je poukázat na fakt, že je v naší zemi ještě mnoho dětí, které tráví Vánoce v azylových domech společně se svými nesplněnými sny,“ říká Romana Petráňová, Marketing Manager OC Šestka, a dodává, „akci podporujeme i proto, že motivuje širokou veřejnost k pomoci potřebným.“

Do podpory dětem z azylových domů se může zapojit úplně každý. U Stromu si může vybrat některé z dětských přání, koupit dárek a splnit tak sen konkrétnímu dítku. Další možností, jak podpořit vánoční atmosféru v azylových domech, je finanční příspěvek – zakoupením visaček na dárky, které jsou vyrobeny z obrázků právě dětí z těchto zařízení.

Akci Strom splněných přání bude předcházet zábavné a sladké dopoledne pro děti i rodiče. Obchodní centrum Šestka totiž 12. listopadu také oslaví své páté narozeniny. V rámci oslav bude od 11 hod ve Family centru připraveno písničkové představení Jaroslava Uhlíře. Všichni zákazníci navíc dostanou narozeninový dort!

Obchodní centrum Šestka, které právě prochází další fází remodelingu, si ke svým narozeninám nadělilo novou stravovací zónu a nová designová místa k odpočinku. Pro malé i velké návštěvníky jsou připraveny i narozeninové kupónové slevy, těší se na ně i unikátní tobogán mezi podlažími.

Oslava pátých narozenin obchodního centra Šestka a rozsvícení Stromu splněných přání se koná 12. listopadu 2011. Splnit přání dětem z azylových domů je možné až do 18. prosince. Přijďte a vykouzlete dětem na tvářích úsměv vyplněním přání k Ježíškovi!

Více informací naleznete zde: http://www.oc-sestka.cz/akce/sestka-slavi-narozeniny-slavte-s-nami-.html
Kontakt:

Andrea Pitronová
Account Manager
andrea.pitronova@crestcom.cz
731613614


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 11. 2011 15:05
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Obchodní centrum Šestka (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Základní informace o obchodním centru Šestka:

Obchodní centrum Šestka nedaleko letiště Praha-Ruzyně na křižovatce Evropské ulice a Pražského dálničního okruhu bylo otevřeno v listopadu 2006. Na ploše více než 27.500 m2 nabízí svým návštěvníkům stovku obchodů včetně restaurací, kaváren a rychlého občerstvení. Vedle hypermarketu Albert se zde nachází prodejny populárních módních značek, luxusních oděvů, obuvi i vybavení pro sport a volný čas. Je zde knihkupectví, parfumerie, obchody s elektronikou a domácími spotřebiči i hračkami. Součástí OC Šestka je také banka, kadeřnictví, nehtové studio, květinářství, rychločistírna, značková prodejna a servis mobilních telefonů, optika nebo dětský koutek. Obchodní centrum provozuje také bezplatné autobusové linky na trase Dejvická – obchodní centrum Šestka – Dejvická, Slaný – obchodní centrum Šestka – Slaný a Kladno – obchodní centrum Šestka – Kladno. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.


Neobvyklé architektonické pojetí obchodního centra se zelenými zatravněnými stěnami a originálním střešním parkovištěm umožnilo zakomponování do okolní krajiny a podtrhlo ekologický ráz projektu. Interiéry obchodního centra jsou vybaveny celou řadou designových prvků. Obchodní centrum Šestka z dílny studia d u m architekti získalo třetí místo v architektonické soutěži Grand Prix architektů v kategorii novostavba roku 2007.

O společnosti CA Immo
Společnost CA Immo byla založena v roce 1987. Investuje do komerčních nemovitostí (speciálně kancelářských budov) v Rakousku, Německu a střední a východní Evropě. Akvizicí společnosti Europolis získala společnost aktiva v hodnotě cca 1,5 miliardy eur. Majetek spravovaný společností CA Immo činí od začátku roku 2011 více než 5 miliard eur, z toho aktiva ve východní, střední a jihovýchodní Evropě a Německu představují cca 40 %. Portfolio skupiny v České republice zahrnuje 230 000 m2 pronajímatelné plochy v celkové hodnotě cca 440 milionů eur a to včetně pražských kancelářských budov Kavčí Hory Office Park, Technopark, Danube House, Nile House, a Amazon Court, obchodního centra Šestka, dvou hotelů a anglické mezinárodní školy. CA Immo je kótovaná na vídeňské burze od roku 1988 a v současné době je obchodovatelných 83 % jejích akcií.Pro další informace kontaktujte:

CA Immo Real Estate Management Czech Republic s.r.o.
Václav Jonáš
Head of Asset Management
tel.: + 420 233 109 322
e-mail: vaclav.jonas@caimmo.cz
www.caimmoag.com

DTZ Czech Republic, a.s.
Romana Petráňová
Marketing Manager OC Šestka
tel.: +420 225 023 102
e-mail: romana.petranova@dtz.com

Crest Communications a.s.
Andrea Pitronová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.