Občanské sdružení PROSTOR PRO pořádá benefiční večer v divadle Drak | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Občanské sdružení PROSTOR PRO pořádá benefiční večer v divadle Drak


Občanské sdružení PROSTOR PRO v úzké spolupráci s Divadlem Drak pořádá svůj druhý benefiční večer. Benefice proběhne v pátek 9. prosince od 19 hodin v Divadle Drak.

„Nespoléháme se jen na dary a státní dotace. Aktivně podnikáme kroky, abychom získali další finanční zdroje na naše programy a služby. Výtěžek z benefice vždy věnujeme na provoz a činnost jednoho z našich programů,“ sdělila Helena Kožíšková, ředitelka PROSTOR PRO.

Benefice nabídne návštěvníkům koncert i divadlo. „Těšte se na akusticko elektrické duo DVA a Divadla Vosto5 se svým Stand'artním kabaretem. Večer smysluplně zpestříme aukcí uměleckých předmětů, které darují (mimo)hradečtí umělci,“ přiblížil program koordinátor akce David Petr.

Benefiční vstupné je 200 Kč. „Výtěžek z aukce a ze vstupného věnujeme našemu Nízkoprahovému zařízení pro děti a mládež KLÍDEK – Dětský klub,“ představila účel výtěžku ředitelka Kožíšková. Partnerem benefice je Divadlo Drak, Královéhradecká provozní, město Hradec Králové a tiskárna Garamon.

Občanské sdružení PROSTOR PRO od roku 2000 pomáhá dětem a mladým lidem. Provozujeme sociální, preventivní a další programy a pořádáme akce pro veřejnost. Více na www.prostorpro.cz nebo www.facebook.com/prostorpro.

Akusticko elektrické sourozenecké duo DVA: Sami sebe charakterizují jako Pop neexistujících rádií. Během své existence odehráli přes 250 koncertů v ČR i mimo (Réunion, Rusko, Francie, Norsko, Španělsko, Německo, Itálie, Srbsko, Maďarsko). Info: www.2dva.cz.

Stand´artní kabaret VOSTO5: Chlapci předvedou svůj maximální improvizační standart! Nic víc, nic míň! Zcela otevřený divadelně-hudební improvizační večer. Stand´artní kabaret prožívá pokaždé svou premiéru i derniéru. Info: www.vosto5.cz.

PROGRAM:
19.15: Koncert DVA
20.30: Aukce uměleckých předmětů
21.15: Stand‘ artní kabaret Divadla VOSTO5
22.00: Konec / posezení na baru v Divadle Drak
Časový harmonogram se může změnit. Časy jsou orientační.Kontakt:

David Petr
pracovník public relations
petr@prostorpro.cz
www.prostorpro.cz
495 262 202


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 11. 2011 15:56
Kategorie: Kultura
Název zdroje: PROSTOR PRO, o.s. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.