Občanské sdružení Letní dům odstartovalo kampaň „Udělej z komára velblouda“ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Občanské sdružení Letní dům odstartovalo kampaň „Udělej z komára velblouda“


„Zapoj se do kampaně pětikorunou denně! Podpoř Občanské sdružení Letní dům, které pomáhá dětem a mladým lidem z dětských domovů,“ vyzývá leták kampaně. Iniciativa s názvem „Udělej z komára velblouda“ má zvýšit povědomí o ústavní výchově v ČR, přilákat nové dárce a rozvíjet programy pro tyto děti.

„Podobně jako Letní dům nabízí dětem dlouhodobou podporu, je i kampaň zaměřena na získání pravidelných příspěvků. Pět korun denně činí za měsíc sto padesát korun, za které může Letní dům uspořádat například půldenní program mladého člověka v tréninkovém bytě. Za rok je to již osmnáct set, díky kterým může zajistit třeba výtvarný materiál na víkendový arteterapeutický program,“ přibližuje zacílení pomoci Andrea Blahovcová z Letního domu.

Zapojit se do kampaně můžete vyplněním přihlášky na www.letnidum.cz a provedením platby. „Na dárce čekají graficky vtipně zpracované placky se stádii proměny z komára ve velblouda, novinky z činnosti sdružení a také pozvánky na různé akce,“ zmiňuje některé z výhod Blahovcová a dodává: „K 27.6.2011 máme již přes dvacet dárců ve stádiu komára. Zapojte se také a pomozte rozšířit jejich řady!“

Více na www.letnidum.czKontakt:

Martina Veselá
PR pracovnice
martina@letnidum.cz
www.letnidum.cz
777 732 049
222 940 616


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 6. 2011 9:47
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Občanské sdružení Letní dům (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Občanské sdružení Letní dům je nestátní neziskovou organizací, která pomáhá dětem a mladým lidem z dětských domovů od roku 1997.
Posláním sdružení je zejména formou pravidelných sociálně-terapeutických pobytů a návštěv v dětských domovech pomáhat dětem a mladým lidem z dětských domovů nalézat
a využívat zdroje vnitřní jistoty a vyrovnanosti směřující ke spokojenému a plnohodnotnému životu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.