O veletrh FORTEL je mezi firmami a živnostníky obrovský zájem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


O veletrh FORTEL je mezi firmami a živnostníky obrovský zájem


Třebíč – Každým dnem přibývají firmy a živnostníci, kteří se chtějí zúčastnit dvoudenního veletrhu v Borovině.

„Veletrh připravujeme tak, aby zde měla prostor každá firma. Speciálně chceme ale dát možnost představit své služby a produkty malým firmám a živnostníkům, které většinou nemají možnost ukázat lidem v regionu, co vše umí a čím se zabývají. Nezaměřujeme se jenom na členy hospodářské komory, ale také na nečleny. Prostor pro prezentaci své firmy a řemesla mají všichni podnikatelé z regionu,“ popisuje hlavní organizátor za hospodářskou komoru Petr Šmejkal.

Veletrh nabídne bohatý program pro celou rodinu
Součástí programu veletrhu Fortel 2015 je také dvoudenní klasický jarmark regionálních řemeslníků, pekařů, farmářů, bylinkářů a dalších domácích producentů. Pro příjemnou atmosféru bude po dobu jarmarku vyhrávat třebíčská Ampulka. Dům dětí a mládeže připravuje na sobotu 27. června Dětský den s ukázkami činnosti kroužků, práce hasičů, policistů, záchranářů a návštěvníci si budou také moci vyzkoušet trénink mozku s přístrojem Mindball. V sobotu bude k vidění od 11 do 15 hodin adrenalinová dřevorubecká show. Střední průmyslová škola Třebíč připravuje praktické ukázky kovářů a pasířů. Poprvé bude také otevřeno ekotechnické centrum Alternátor, kde je možné si vyzkoušet až sto vědeckých exponátů.

Na semináři se bude diskutovat o zaměstnanosti a potenciálu Třebíčska
V pátek 26. června od 13 hod odstartuje seminář na téma Jdi na to s fortelem! Seminář je určený pro studenty středních a vysokých škol, jejich rodiče, pedagogy a širokou veřejnost. „Odborníci představí náš region z perspektivy pracovních příležitostí, požadovaných dovedností u budoucích zaměstnanců a moderních trendů na trhu práce,“ přibližuje rektor Západomoravské vysoké školy Marek Matějek.
Večer v 18 hod se pak uskuteční setkání členů třebíčské hospodářské komory.
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 5. 2015 14:00
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.