O unikátní sto kilometrový závod v Dalešicích je velký zájem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


O unikátní sto kilometrový závod v Dalešicích je velký zájem


Dalešice (Třebíčsko) – Přes třicet pětičlenných týmů je přihlášeno na unikátní duatlonový závod s názvem Koloběh, který se uskuteční 18. května v Dalešickém pivovaru. Další závodníci ještě skládají své týmy.

„Pro duatlonový závod jsou vytyčeny čtyři trasy po 25 km v okolí Dalešické přehrady. Každý okruh má kontrolní proběh Dalešickým pivovarem. Trasy jsou vedeny většinou po lesních a polních cestách, pouze zčásti po asfaltu,“ popisuje správce Dalešického pivovaru Ladislav Urban, který se do Koloběhu také zapojí – pojede a poběží se svým týmem Pivovar Dalešice.

Koloběhu se zúčastní třináct žen
Z celkového dosavadního počtu sto šedesát pěti přihlášených je osm žen a jeden zcela dámský tým s názvem Dámská jízda.
Tento typ závodu je v České republice ojedinělý. Letos se koná třetí ročník a je o něj nebývalý zájem. „Je to pro nás výzva. Sestavili jsme tým a začali trénovat. Rádi bychom celý závod zvládli do devíti hodin,“ svěřuje se Luděk Šacher z Ivančic, který je v týmu Lamy 2013 se dvěma ženami.

Jeden běží, čtyři jedou na kole
Jeden člen týmu vždy běží, ostatní čtyři jedou na kole. Záleží na strategii, jak často se budou střídat. Není předepsané, jak dlouhou trať musí jednotlivý závodník uběhnout. Nutné je, aby vždy jeden člen týmu běžel. Podmínkou závodu je to, že štafetový kolík se nesmí vézt na kole. Soutěží týmy mohou být smíšené, tedy kombinace závodníků a závodnic.

Koloběh pořádá Spolek pro obnovu venkova, o.p.s. ve spolupráci s Tělovýchovnou jednotou Sokol Dalešice a Akciovým pivovarem Dalešice.


Registrace: http://www.pivovar-dalesice.cz/registrace/
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 5. 2013 15:27
Kategorie: Sport
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.