O péči v rukou českých lékařů mají zájem pacienti z východu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


O péči v rukou českých lékařů mají zájem pacienti z východu


Vsetín/ČR – Česká republika je stále více vyhledávanou zemí zahraničních pacientů z východní Evropy, kteří se rozhodli podstoupit některý z nadstandardních lékařských zákroků. Čeští lékaři jsou v zahraničí uznávanými odborníky, naposledy zahraničními médii proběhla zpráva o unikátní řetězové transplantaci ledvin. Zájem zahraničních pacientů, především ze Slovenska a Polska, potvrzuje také Valašské oční centrum ve Vsetíně, které se zabývá refrakční chirurgií zraku.

V celé Evropě se demograficky zvyšuje věk lidí. Se stále prodlužujícím se aktivním životem jsou však kladeny nároky lidí na své tělo. „Jedním z nejčastějších lékařských zákroků je laserová operace presbyopie neboli vetchozrakosti. Tím, že lidské tělo stárne, objevují se po čtyřicátém roce problémy s viděním nablízko. To způsobuje komplikace nejen v běžném životě, ale především v práci,“ říká oční specialista Michal Ziegler a dodává, že s ohledem na demografický vývoj, což se začíná projevovat už nyní, očekává zvýšený zájem o tento typ lékařských zákroků, a to nejen z České republiky, ale i ze Slovenska a Polska.

Vetchozrakost patří k přirozenému procesu stárnutí. Se zvyšující se kvalitou životního stylu a také s ohledem na ekonomický přepočet, kdy investice do brýlí jsou nákladnější, než laserový zákrok, odhadují oční lékaři boom laserových operací. „Zákrok je díky moderním technologiím bezbolestný a hlavně velmi rychlý, což je pro pacienta důležité. Současným trendem ve zdravotnictví je ambulantní péče, což je možné díky špičkovým přístrojům. Medicína musí reagovat na společenský vývoj,“ říká doktor Ziegler z Valašského očního centra.
Kontakt:

MUDr. Michal Ziegler
michal.ziegler@ziris.cz
http://www.ziris.cz/
+420 603 558 316


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 11. 2012 10:51
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.