Nutridrinků se prodává méně | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nutridrinků se prodává méně


(Praha 15. 12. 2011) – Zhruba o desetinu slabší jsou letošní tržby v kategorii přípravků tekuté výživy. Ve srovnání s předchozím rokem jsou prodeje nižší dokonce téměř o třetinu.

„Přikládáme to spíše větší konkurenci na trhu,“ vysvětluje doktor Jan Bureš, šéf internetové lékárny DocSimon.cz. „Nemůžeme ale vyloučit, že lidé šetří,“ dodává.

Lidé přesto nejčastěji kupují balení 5 + 1 zdarma. „Pokud je někdo na nutridrinky odkázaný, klidně spotřebuje šest kusů denně,“ potvrzuje doktor Bureš.

„Nákup online je přitom výhodný hned z několika důvodů. Jako u všeho máme na internetu nižší ceny než v běžných obchodech, těžké zboží vám přitom dodáme až domů,“ říká šéf lékárny.

Z jednotlivých příchutí jednoznačně vede čokoládová, další žádané varianty jsou vanilková a jahodová.

Přípravky tekuté výživy jsou určené pacientům se sníženým příjmem či zvýšenou potřebou energie a živin – ideální jsou tedy napřiklad pro seniory, kteří z různých příčin trpí nedostatečnou výživou, pacienty před a po plánovaném chirurgickém zákroku v období rekonvalescence, nemocné s nádorovým onemocněním, nemocné s postižením dutiny ústní, chrupu a polykání a dále při nechutenství u dětí, dospělých, při anorexii, bulimii apod.

::

DocSimon.cz je internetová lékárna působící kromě Česka také na Slovensku, v Německu, Rakousku, Polsku, ale i dalších zemích. Akceptuje platby bankovním převodem, platebními kartami, systémy PayPal, Paysec a Platba 24 nebo hotovostní platby při nákupu na dobírku či vybranými platebními poukázkami při osobním odběru v kamenných lékárnách firmy. DocSimon je internetový obchod ryze české akciové společnosti SimonPharma, působící v oboru farmacie od roku 2001. V roce 2010 firma dosáhla obratu 439 milionů korun. Společnosti byl udělen certifikát kvality managementu ISO 9001 i certifikát enviromentální ochrany ISO 14001.Kontakt:

Zdeněk Fekar
mediální konzultant
zfekar@evox.cz
www.evox.cz
775599024


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 12. 2011 14:11
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: e.vox, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky či inzeráty, komunikace se zákazníky nebo prezentace na facebooku? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.