NTB CZ vstupuje na německý trh, marketing zaštítí agentura Lesensky.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NTB CZ vstupuje na německý trh, marketing zaštítí agentura Lesensky.cz


Společnost NTB CZ se rozhodla vstoupit na německý trh, na kterém spustí internetový obchod zaměřený na prodej baterií do notebooků a mobilních zařízení. Provoz nového e-shopu T6-akku.de bude zahájen v průběhu měsíce září 2011. Marketingovou kampaň a PR aktivity zajistí česká agentura Lesensky.cz.

„Spuštění německého e-shopu je pro nás velkou výzvou. Na internetové prodejce jsou v Německu kladeny daleko vyšší nároky než v České republice. Úspěšně jsme však již získali všechny potřebné certifikace a našemu zářijovému vstupu na nový trh již nic nebrání,“ sdělil Radim Tlapák, ředitel společnosti NTB CZ, která na německém e-shopu pracuje od ledna loňského roku. „Pro zajištění marketingových a PR aktivit jsme si vybrali agenturu Lesensky.cz, se kterou úspěšně spolupracujeme i na tuzemském trhu. Přesvědčila nás uceleným konceptem i zajímavou nabídkou,“ doplnil Tlapák.

Intenzivní propagace internetového obchodu T6-akku.de je naplánována již od poloviny září, přičemž hlavním cílem podzimní kampaně bude představit nový e-shop a jeho stěžejní výhody. „V první fázi se zaměříme na internetový marketing a navázání komunikace s německými médii. Věříme, že se nám podaří vhodně oslovit cílovou skupinu ještě před vánočními nákupy,“ vysvětlil Petr Lesenský, ředitel agentury Lesensky.cz. „Vzhledem k mnohonásobně většímu trhu než v České republice musíme být samozřejmě připraveni promptně reagovat na nejrůznější specifika,“ dodal.Kontakt:

Petr Lesenský
pr@lesensky.cz
+420774743800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 8. 2011 20:17
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.