Novým obchodním ředitelem divize hliníkových systémů společnosti Schüco pro ČR se stal Ing. Pavel Byrt | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Novým obchodním ředitelem divize hliníkových systémů společnosti Schüco pro ČR se stal Ing. Pavel Byrt


Společnost Schüco International KG, světový lídr v oblasti opláštění budov, solárních a fotovoltaických systémů, ve svém týmu přivítala novou posilu. Pozici obchodního ředitele divize hliníkových systémů pro ČR (Schüco Metalbau) od května zastává Ing. Pavel Byrt.

Pavel Byrt do společnosti Schüco přichází z příbuzného odvětví ocelových konstrukcí a komponentů pro opláštění a zastřešení průmyslových a komerčních budov. 15leté zkušenosti s působením v obchodních a manažerských funkcích v oboru stavebnictví získal u finských a švédských nadnárodních společností Ruukki (Rautaruukki), Atlas Copco a Kone Lifts. Přináší si znalosti ze stavebního projektového managementu či řízení distributorských sítí.

Nové působiště ve společnosti Schüco je pro Pavla Byrta další výzvou v profesním životě. A to především z důvodu stále intenzivnější penetrace fotovoltaiky do oblasti hliníkových fasádních systémů a odvíjejícího se vývoje nových produktů, naplňujících vizi společnosti Schüco „Zelené technologie pro modrou planetu“. Ve svém volném čase se Pavel Byrt věnuje horolezectví a námořnímu jachtingu, zajímá se o fotografování a hudbu.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 7. 2011 12:15
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: Schüco International KG (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Schüco International KG, světová jednička v oblasti opláštění budov, na celém světě vyvíjí a prodává kompletní systémy z hliníku, plastů a oceli, stejně tak jako solární systémy. Nabízí širokou nabídku pro všechny obory opláštění budov, jak pro velké objekty, tak i pro bytovou výstavbu. Do sortimentu firmy patří systémy pro okna, dveře, fasády, zimní zahrady a solární technika. Filosofie firmy je založena na inteligentních systémech, širokém spektru technologií a materiálů, výrazné orientaci na zákazníka a rozsáhlém servisu. Produkty společnosti propojují oblast automatizace, bezpečnosti a nadčasového designu. Schüco dbá na ochranu životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj a je zastáncem principu Energie3: energii nejen šetřit a vyrábět, ale také rozvádět a využívat. Díky nabídce kompletních systémů řešení Schüco spolupracuje s architekty, investory a partnerskými společnostmi ve více než 75 zemích světa. Společnost zaměstnává přes 5.200 zaměstnanců a spolupracuje s více než 12.000 partnerskými firmami. Výše obratu v roce 2010 dosáhla hodnoty 2,38 miliardy eur. Kompletní informace o firmě naleznete na: www.schueco.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.