Novým mluvčím premiéra se stane Michal Schuster | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Novým mluvčím premiéra se stane Michal Schuster


Tiskovým mluvčím předsedy vlády se stane bývalý redaktor České televize Michal Schuster. Od poloviny března bude zastávat funkci ředitele Odboru tiskového a styku s veřejností Úřadu vlády ČR. Premiér zároveň 14. března navrhne vládě, aby Schustera jmenovala mluvčím kabinetu.

Třiačtyřicetiletý Michal Schuster absolvoval magisterské studium oboru bohemistika – historie na Pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně v Ústí nad Labem. Svou osmnáctiletou praxi v médiích začínal v Mladé frontě Dnes, poté působil jako zpravodaj České tiskové kanceláře.

Posledních dvanáct let pracoval Schuster v České televizi, kde měl na starost moderování zpravodajských pořadů, reportování o událostech, které se týkají domácí politiky a řídil také redaktory domácího zpravodajství.

V současnosti působí Michal Schuster jako akademický pracovník na vysokých školách, kde přednáší mediální komunikaci a rétoriku.Kontakt:

Jan Osúch
tiskový mluvčí vlády
osuch.jan@vlada.cz
773 692 234
224 002 058


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 3. 2012 15:31
Kategorie: Politika
Název zdroje: Úřad vlády ČR (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Úřad vlády České republiky je ústředním orgánem státní správy. Úřad plní úkoly spojené s odborným, organizačním a technickým zabezpečením činnosti vlády České republiky a jejích orgánů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.