Nový vzorník společnosti Xerox ukazuje široké možnosti digitálního tisku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nový vzorník společnosti Xerox ukazuje široké možnosti digitálního tisku


Společnost Xerox uvádí několik variant vzorníku materiálů Xerox pro barevný digitální tisk. Vzorník ocení při svých obchodních aktivitách zejména provozovatelé produkčních systémů Xerox, ale i prodejci a partneři Xeroxu.

Obecný vzorník i varianty pro konkrétní zařízení
Kromě obecné varianty, která obsahuje kompletní portfolio materiálů, vytvořil Xerox také varianty pro jednotlivá produkční zařízení.

Vzorníky jsou tištěny přímo na konkrétních strojích, takže zahrnují portfolio materiálů vhodných pro využití s daným strojem. Speciální vzorník mohou využívat provozovatelé zařízení Xerox Color 1000 Press, Xerox 700 Digital Color Press, Xerox Color 550/560, Xerox DocuColor 2xx a Xerox DocuColor 8080.

„Díky vzorníkům získají zákazníci snadno dobrou představu o možnostech jednotlivých zařízení a o současných možnostech digitálního tisku obecně. U každé kombinace snadno zjistí doporučené nastavení pro tisk a také to, pro jaké účely je daný materiál vhodné využívat,“ uvádí Daniel Novák, produktový specialista Xeroxu.

Kompletní portfolio včetně specialit
Každý vzorník obsahuje kompletní informace o papírech řady Colotech určených pro barevný digitální tisk a také informace o speciálních tiskových médiích, která se již mohou lišit dle konkrétního stroje.

Mezi jinými jde například o plastové odolné archy materiálu Premium Never Tear, syntetická samolepicí média, obálky pro digitální tisk, průpisový papír pro digitální tisk, transferový papír. Vzorníky demonstrují také nové inovativní produkty, do jejichž oblasti spadá i ukázka tisku na materiály řady DigiBoard, které umožňují skládat například vlastní krabičky na CD nebo na golfové míčky, nebo například kreativní lahůdka, materiál FunFlip.

Kromě samotného vzoru papíru či média vzorník popisuje vlastnosti materiálu, jeho dostupnost a krátký přehled aplikací, na které je možno daný materiál využít. Každá produktová stránka navíc obsahuje i přesné doporučení jak na materiál tisknout, jak si materiál pro tisk připravit a u náročnějších aplikací navíc i návod, jak korektně připravit grafické podklady.


Dostupnost
Nové vzorníky jsou běžně dostupné pro naše přímé zákazníky ze skladu Xeroxu, případně prostřednictvím našich obchodních partnerů.

Kontakt:

Ondřej Peterka
peterka@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 9. 2011 9:47
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Xerox (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
XEROX je přední světová společnost v oblasti obchodních procesů a správy dokumentů. Díky svému širokému portfoliu technologií a služeb poskytuje Xerox svým klientům kancelářskou podporu, která jim umožňuje plně se soustředit na vlastní podnikání. Společnost Xerox dodává špičkové technologie pro správu dokumentů, služby, software a originální spotřební materiál pro výrobní a kancelářská prostředí jakéhokoli rozsahu. Prostřednictvím společnosti ACS, která je součástí firmy Xerox od února 2010, nabízí také široký outsourcing obchodních procesů a IT služeb, včetně zpracování dat, řízení lidských zdrojů, podpory oddělení financí a služeb, řízení vztahů se zákazníky pro komerční firmy a státní správu po celém světě. 134 tisíc zaměstnanců společnosti Xerox pečuje o zákazníky ve více než 160 zemích světa.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.