NOVÝ PRACOVNÍ PORTÁL VSTUPUJE NA TRH PRÁCE | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NOVÝ PRACOVNÍ PORTÁL VSTUPUJE NA TRH PRÁCE


Dne 15.9.2011 na český trh práce vstupuje nový mezinárodní pracovní portál TakeTheProject.com, který nabízí kontraktorům lukrativní pracovní možnosti v oboru informační technologie, inženýrství a telekomunikací.

Pracovní portál TakeTheProject.com vyvinula a spravuje certifikovaná personální společnost TTP Consult. Společnost oficiálně spustila portál při příležitosti ročního výročí působení na českém trhu. „Za dobu působení jsme si vybudovali stabilní pozici na trhu recruitmentu a stali se spolehlivým partnerem mnoha významných mezinárodních společností působících nejen v České republice“, doplňuje Jan Kapr, obchodní ředitel společnosti TTP Consult.

Portál TakeTheProject.com uchazečům denně přináší aktuální pracovní nabídky
z různých oblastí profesionálního působení v informačních technologiích, inženýrství a telekomunikacích. Registrace na portále je jednoduchá, jeho ovládání intuitivní a rychlé a přitom jsou všechny nabízené služby zcela zdarma a bez reklamy.

Ing. Vladimír Malý, jednatel společnosti TTP Consult, uvádí: „Naším uživatelům hodláme nabídnout mimořádný portál, který umožní již zkušeným manažerům další karierní postup a mladým schopným absolventům úspěšné zaražení do pracovního procesu. Naší cílovou skupinou jsou dnes především odborníci působící na základě živnostenského oprávnění v oblasti IT. V blízké budoucnosti hodláme dále investovat do rozvoje integrovaného portálového řešení a oslovit i další cílové skupiny.“

Společnost TTP Consult zahájila své působení v České republice v roce 2010. V současné době zaměstnává na pražské pobočce 6 konzultantů, kteří pečují o zákazníky v České republice a na Slovensku. V roce 2011 hodlá společnost TTP Consult vykázat obrat v řádu deseti miliónů korun.Kontakt:

Ing. Vladimír Malý
jednatel
vladimir.maly@ttp-consult.com
www.ttp-consult.com
+420 734 551 172
+420 284 689 329


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 9. 2011 8:52
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: TTP Consult (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Nabídka práce pro IT, Telco, HW specialisty Pronájem expertů na časově omezené projekty. Vyhledávání specialistů do hlavních pracovních poměrů. Personální poradenství. Společnost TTP Consult jako jediná v české republice spravuje a provozuje unikátní pracovní portál zaměřený převážně na pozice v IT, ale i Telco, HW.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.