Nový partner pro elektrickou energii | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nový partner pro elektrickou energii


Společnost EZ Trade Center má nového partnera pro snižování nákladů elektrické energie!

V dnešní době je díky novým technologiím a dynamičnosti ekonomiky více než jasné, že je potřeba, aby organizace byla schopna reagovat na změny a byla připravena rozpoznat, kam investovat, kde snížit náklady, aby zlepšila své výsledky.
Společnost EZ Trade Center, která pomáhá firmám snižovat externí náklady, navázala spoluprácis nejvýznamnějším partnerem v oblasti úspory energie. Díky tomuto partnerství dnes může do Plánu na snížení nákladů, který je nedílnou součástí této služby, zahrnout nejen významnou úsporu prostřednictvím hodinových cen energie z burzy, ale především pomocí technického zařízení, které je možné splácet z úspor, a které významně zvýší účinnost spotřeby. „Díky této spolupráci a kombinaci těchto faktorů, jsme schopni našim zákazníkům nabídnout úspory ve výši až 40 %,“ říká ředitel projektu EZ Trade Center pro Českou republiku. A nejen v oblasti energií je možné dosahovat těchto výsledků. I u mobilních operátorů lze získat úspory až ve výši 38 %. Koncepce EZ Trade Center je přitom založena na stanovení odměny ze skutečně dosažených úspor, takže zákazník neplatí nic navíc, ale rozdělí se o finanční prostředky z těchto úspor vygenerované. Je to naprosto férová nabídka a zákazník nic neriskuje. Tento koncept je součástí franchisového portfolia skupiny ONEBIZ, která je jednou z největších svého druhu.
Kontakt:

Ing. Petr Šodek
petr.sodek@eztradecenter.com
www.eztradecenter.cz
602783193


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 7. 2014 9:15
Kategorie: Finance
Název zdroje: EZ Trade Center (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poradenská společnost EZ Trade Center se specializuje na snižování nákladů firem. Pomáhá malým a středním firmám zvýšit jejich obchodní zisky snížením a optimalizací provozních nákladů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.