Nový limitovaný set od Babypointu – kombinovaný kočárek X-lander XA Limited s autosedačkou BeSafe iZi Go | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nový limitovaný set od Babypointu – kombinovaný kočárek X-lander XA Limited s autosedačkou BeSafe iZi Go


Na přelomu září a října 2011 se pražský veletržní areál v Letňanech zaplní novinkami ze světa kojeneckých potřeb, dětského zboží, nábytku, módy i hygieny. Ve čtvrtek 29. září zde začíná druhý podzimní veletrh potřeb pro děti FOR BABIES. V průběhu čtyř dní si tak budeme moci prohlédnout prezentace několika desítek firem z oboru, využít odborného poradenství či se zúčastnit doprovodného programu pro děti. Chybět na veletrhu nebude ani stánek společnosti Babypoint, předního českého výrobce, dovozce a prodejce dětských autosedaček, kočárků, jídelních židliček, cestovních postýlek a dalšího vybavení pro rodiny s malými dětmi. Babypoint zde představí například nový limitovaný set kombinovaného kočárku X-lander XA Limited a autosedačky BeSafe iZi Go, ale i další novinky, které si výrobce pro nadcházející období připravil a které představí právě na veletrhu. Současně s veletrhem FOR BABIES v Letňanech proběhne také 2. veletrh hraček a her FOR TOYS.

Jednou z letošních novinek, kterou si ve stánku společnosti Babypoint budeme moci pohlédnout, je limitovaná série kombinovaného setu X-lander XA Limited 2011. Set kromě kombinovaného kočárku X-lander XA ve speciálním hnědo-béžovém provedení Limited, jehož součástí je sportovní verze a hluboká korba, zahrnuje také originální fusak X cosy, slunečník X-sun, tašku na rukojeť X-bag III a bezpečnou dětskou autosedačku BeSafe iZi Go. Tuto autosedačku norské značky BeSafe váhové kategorie 0 - 13 kg lze na kočárek připevnit pomocí adaptéru X lander X-car new, který je rovněž součástí setu. Kombinace kočárku X-lander XA s autosedačku BeSafe iZi Go byla schválena dle EN 1888. Sportovní kočárek X-lander XA patří mezi nejprodávanější kočárky v ČR, limitovaná série X-lander XA Limited navíc disponuje zúženou konstrukcí kočárku, díky které se pohodlně dostanete například do užších dveří u výtahu, předností je také hluboká korba s polohováním zádové opěrky.

Autosedačka BeSafe iZi Go s polohovatelnou sluneční stříškou s UV filtrem

Autosedačka s instalací proti směruj jízdy je vybavena ergonomickou rukojetí, integrovanou polohovatelnou sluneční stříškou s UV filtrem či hlubším sedákem konstrukce, který prodlouží dobu užívání a zajistí pohodlí i větším miminkům. V automobilu se sedačka upevňuje jednoduše pomocí tříbodových bezpečnostních pásů. Pro zajištění větší stability jde jedna část pásu přes autosedačku a druhá je vedena za autosedačkou, v obou případech skrze vodiče pásů s protiskluzovým povrchem snižujícím tření. BeSafe iZi Go poskytuje vynikající ochranu jak při čelním, tak i bočním nárazu. Mezi její další přednosti patří výškově nastavitelné pětibodové bezpečnostní pásy s centrálním nastavením či magnetky zapracované do ramenního polstrování pásů. Díky tomuto systému, který pásy udržuje na stranách polstrování, můžete dítě do vajíčka pohodlně usadit a následně připoutat. Autosedačka je vybavena i pojistkami na spolehlivé upevnění adaptérů a certifikovaná dle normy ECE R44/04.

Hluboká a sportovní verze kočárku X-lander XA Limited

Spolu s první dětskou autosedačkou ze setu nejprve využijete hlubokou verzi kočárku X-lander XA Limited s korbou X-pram. Hluboká korba, kterou lze nasadit na konstrukci různých typů sportovních kočárků X lander, se díky úchytům na stranách dobře přenáší, je vybavena polohovatelnou zádovou opěrkou, sklápěcí stříškou, moskytiérou, pláštěnkou, vnitřní pratelnou vložkou či sportovní taštičkou/ledvinkou, kterou lze na korbu připevnit. Jakmile dítě povyroste, můžete přejít na sportovní verzi kočárku. Model X-lander XA Limited je vybaven nánožníkem, předními otočnými koly s aretací, pumpičkou, vnitřní pratelnou vložkou či košíkem na drobné předměty. Výhodou je také zúžená (61 cm široká) aluminiová konstrukce kočárku, díky které nebudou ani užší dveře u výtahu překážkou. Rukojeť lze umístit do 6 volitelných poloh, zádová opěrka je regulovatelná plynule a nožní opěrky umožňují nastavení do dvou úrovní. Zadní část boudy s kapsou lze z konstrukce kočárku odepnout.

Další nezbytné součásti setu

V zimě jistě oceníte teplý fusak X-lander X-cosy délky 82 cm v barvě limitované série. Fusaky jsou volně prodejné a pasují do všech typů hlubokých koreb X-pram. Dalším dílem setu je praktická přenosná taška na rukojeť X-bag III. Taška má dělený vnitřní prostor, odepínací ramenní popruh s nastavitelnou délkou, 2 vnější kapsy a hlavní uzavírání na zip či ucho na přenášení v ruce. Součástí je i přebalovací podložka. Za slunného počasí se zase bude hodit slunečník X-sun s úhlopříčkou 76 cm, který lze díky polohovacímu kloubu nastavit do potřebné ideální polohy.

Více informací o limitovaném setu X-lander XA Limited najdete na www.babypoint.eu nebo na www.x-lander.cz. Pro více informací o veletrhu FOR BABIES navštivte www.for-babies.cz.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 8. 2011 12:11
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Babypoint s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Babypoint, přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, na začátku se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současnosti společnost Babypoint pod stejnojmennou značkou vyrábí nejen kvalitní české sportovní a kombinované kočárky, ale rovněž golfové hole, autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, lehátka, ohrádky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti. Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem. Kromě vlastní značky Babypoint a ekonomické řady Newbuddy se společnost podílí na vývoji luxusních kočárků, golfových holí a autosedaček značky X-lander, kterou exkluzivně dováží na český trh. Další významnou součást sortimentu představují autosedačky norské značky BeSafe, které patří z hlediska bezpečnosti na samý vrchol evropského žebříčku, jak potvrzují hodnocení prováděná např. německým autoklubem ADAC. Produkty společnosti Babypoint jsou k dostání ve více než 300 smluvních prodejnách po celé ČR, společnost se pravidelně účastní mezinárodního veletrhu potřeb pro děti PRODÍTĚ či českého veletrhu zaměřeného na děti FOR KIDS .
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.