Nový areál v Ústí nad Orlicí sebou přinese skvělé pracovní příležitosti | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nový areál v Ústí nad Orlicí sebou přinese skvělé pracovní příležitosti


Po dlouhých letech se město Ústí nad Orlicí dočká stavby nového technologického areálu. Společnost ACE Trade spol. s.r.o. rozšiřuje své zázemí. Ústeckoorlická společnost umístí do areálu skladové prostory, kanceláře a moderní laboratoře. Pro Ústí nad Orlicí je tento okamžik velkou událostí, která podpoří zaměstnanost ve městě!

„Stavba nového areálu je pro společnost velkým krokem dopředu. Naše laboratoře budou vybaveny nejnovějším zařízením. Je to pro nás motivace a zároveň velká příležitost pro ústeckoorlické občany, kteří budou zrovna hledat vybrané pracovní pozice,“ okomentoval stavbu budovy generální ředitel společnosti Aleš Motyčka.

Ke stavbě nových prostor získala společnost evropské dotace. Nový areál firmy vyroste do výšky sedmi metrů a přinese do města nové moderní technologie. Stavba budovy byla již zahájena a doba výstavby se bude pohybovat okolo jednoho roku.

Výstavbu nového areálu může ACE Trade spol. s.r.o. považovat za další úspěch, tím předcházejícím bylo umístění v soutěži Firma roku Pardubického kraje, kde se navzdory silné konkurenci 240 dalších firem umístila v nejlepší desítce.

ACE Trade – your chemical future
Kontakt:

Eva Bartošová
info@acetrade.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 10. 2011 8:24
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: ACE Trade spol. s. r. o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.