Novoroční zdražování | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Novoroční zdražování


Ano, je to tak. Bohužel od nového roku vstupuje v platnost tzv. sazbová novela zákona o DPH č. 370/2011 Sb, která s účinností od 1.1.2012 zvyšuje sníženou sazbu DPH z 10 na 14 % a přináší od 1.1.2012 i řadu dalších změn.
Dopad této novely pocítí hlavně koncoví zákazníci, běžní spotřebitelé, kteří budou muset za zboží zaplatit mnohem více, než byli doposavad zvyklí. Běžnou obchodní praktikou je také každoroční zdražování, takže výsledná cena produktu se může být v konečném důsledku mnohem vyšší, než o nezbytně nutné 4 procenta.
Je jen málo firem, které se zdražování brání. Jednou z nich je eshop s cukrovinkami, www.eshop.kaumy.cz, kde si pro zákazníky dokonce připravili slevu. Na tomto eshopu běží akce LAST MINUTE, jejímž úkolem je připravit lidi na skutečnost, že od nového roku budou muset šáhnout zase o něco hlouběji do kapsy a proto je motivovat k nákupu ještě v roce 2011, kdy je sazba DPH stále ,,jen,, 10%.
Aby byli zákazníci motivováni, dostanou k nákupu navíc slevu ve výši 5% z ceny objednávky. V konečném důsledku to znamená, že lidé ušetří vlastně dvakrát. Nejen že nakoupí za nižší cenu DPH, ale také se slevou 5 %, což suma sumárum znamená sleva 9%.
Interní zdroje nám řekly, že tato akce je časově omezena a sice do 19.12.2011, nevylučují však, že akci během ledna 2012 zopakují a to zejména díky značné vlně pozitivních ohlasů.
Nezbývá nám nic jiného, než navštívit www.ehsop.kaumy.cz a ušetřit peníze, dokud to jde.
Kontakt:

Ing. Tomáš Martinek
business development
martinek@kaumy.cz
http://eshop.kaumy.cz/
734794286


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 12. 2011 15:26
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Kaumy s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost KAUMY s.r.o. byla založena v roce 1994 a v uplynulých letech úspěšně expandovala na českém trhu. Dnes se firma KAUMY s.r.o. řadí mezi nejvýznamnější odvětvové importéry a šíří svého sortimentu i pokrytím trhu patří mezi nejúspěšnější v České republice.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.