Novinky pro vaši čistou vodu od EKOzboží.cz! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Novinky pro vaši čistou vodu od EKOzboží.cz!


Jsou tady, aby vám usnadnily život: filtrační stanice Brita, nová konvice od Aquaphoru a univerzální filtry v akčním balení. Nepotřebuje vaše kuchyň nového pomocníka?

Brita Optimax Memo

Filtrační stanice Optimax vám dodá 5,3 litrů čisté vody na jedno naplnění. Používá oblíbené filtry Maxtra a jejich výměnu za vás ohlídá digitální počitadlo Brita Memo.

Se svým rychlým plněním, stabilním tvarem a pákovým kohoutkem na výdej vody je to ideální volba pro velkou rodinu nebo malou firmu!

Aquaphor Agat

Novinka od Aquaphoru přefiltruje najednou 2 litry vody. Účinný filtr B100–25 vám vydrží až 8 týdnů a poradí si se 170 litry. Filtrační konvice Aquaphor Agat má moderní, dynamický tvar, zaujme elegantní královskou modří a snadno se čistí.

Akční balíček filtrů B100–25

Filtrační vložky B100–25 můžete použít v konvicích Aquaphor Agat, Brita a v dalších konvicích německých a amerických značek. Odstraňují z vody pesticidy, těžké kovy, fenol, chlor a další látky s téměř 100% účinností a díky aktivnímu stříbru také zabíjejí bakterie!

V akčním balíčku filtračních patron Aquaphor získáte k pěti filtrům B100–25 další dva zcela zdarma! Filtrujte za minimální cenu a šetřete!Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 10. 2011 16:09
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: www.ekozbozi.cz (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.