Novinka na trhu: výhodný balíček profesionálních webových služeb zaměřený na potřeby muzikantů je tady! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Novinka na trhu: výhodný balíček profesionálních webových služeb zaměřený na potřeby muzikantů je tady!


Multimediální společnost Agionet v těchto dnech přichází na trh webových služeb s jedinečným, výhodným produktovým balíčkem „WWW pro muzikanty“, specificky zaměřeným na potřeby muzikantů a jejich prezentaci ve světě internetu.

Balíček „WWW pro muzikanty“, obsahuje mimo jiné profesionální webové stránky, spolehlivý webhosting, vlastní kvalitní doménu (již žádné muzikant.wz.cz nebo bandzone.cz/muzikant) a k tomu všemu jednoduchou a pohodlnou správu přes redakční systém Joomla. Jediným úkolem muzikanta tedy zůstává naplnit web obsahem jako muzika, články, fotky, rozpis koncertů, … o vše ostatní se už postará Agionet. To vše a ještě mnohem více za zvýhodněnou cenu 9000 Kč (bez DPH).

V dnešní době je pro muzikanty díky rozmachu moderních technologií, především internetu, snazší dát o svém umění, svojí tvorbě, vědět v podstatě celému světu. Prezentace muzikantovy tvorby ovšem musí být profesionální, atraktivní a hlavně se musí dát pohodlně vyhledat mezi miliardami stránek na dnešním internetu. Avšak díky rozmachu technologií již nestačí mít jednoduché informativní stránky, ale je nutné spravovat celé portfolio webových služeb, které navíc musí být interaktivní a profesionálně zpracované.

Výhodný balíček „WWW pro muzikanty“ je tedy připravený pro potřeby jak muzikantů samotných (jednoduchá a pohodlná správa, přehlednost, rychlost a celkově profesionální design), tak pro potřeby jejich publika, pohybujícího se na internetu 21. století.

Z důvodu co nejlepšího přizpůsobení potřebám muzikantů spolupracujeme na optimalizaci balíčku WWW pro muzikanty s produkčním Rock Palace, Janem Haberem. Optimalizace jednotlivých položek webové prezentace muzikanta je ovšem nákladná, proto Agionet nabízí řešení v podobě zvýhodněného balíčku, kde je vše pohromadě a za výhodnou cenu 9000 Kč (bez DPH).

Hlavní položky, které balíček „WWW pro muzikanty“ zahrnuje, jsou:
• roční webhosting v ceně 1200,-
• registrace vlastní domény v ceně 250,-
• profesionální tvorba vlastních, kvalitních www stránek
• naplňování obsahu www v rozsahu 10 h
• SEO optimalizace
• školení v používání redakčního systému Joomla pro administraci stánek

Samotné, profesionálně zpracované www stránky jsou samozřejmě dále rozšiřitelné o další moduly, plug-iny a jiné doplňky (např. propojení www stránek s Facebookem, vložení textů skladeb, stahování hudby, zajistit správu stránek za paušální měsíční poplatek, atd.). Na tyto práce se v rámci zvýhodněné nabídky vztahuje hodinová sazba s 10% slevou.

Pokud si zákazník nevybere s předpřipravených šablon, jsme schopni navrhnout originální grafický design www stránek. Cena za originál se pohybuje od 6 000 Kč (bez DPH 20%)

Dále je možné v rámci balíčku využít další zvýhodněné nabídky služeb, od předtiskové přípravy až po konečnou realizaci. Tuto zvýhodněnou nabídku lze použít například na produkci položek jak přebaly CD, booklety, merchandise předměty, letáky, velké postery, karty skupiny nebo muzikanta, billboardy, kalendáře, vizitky nebo potisk propagačního materiálu.

Pro více informací, dotazy, ukázku možné podoby Vašeho budoucího webu nebo nezávaznou objednávku navštivte produktovou stránku Agionet výhodného balíčku WWW pro muzikanty test.agionet.cz/kapela nebo agionet.cz

O Agionetu

Agionet vznikl již v roce 1999 jako společenství grafiků a programátorů, rozhodnutých se společně věnovat webdesignu, počítačové grafice a programování, především internetových aplikací. Postupně, s příchodem specialistů, se rozsah služeb výrazně rozrostl a nyní navíc zahrnuje 3D modelování s animací, video - natáčení, střih, efekty - kompletní postprodukci i tvorbu televizních pořadů.

Při projektech dbáme na originální grafický design, profesionální technické zpracování s využitím nejnovějších technologií, individuální vstřícný přístup k zákazníkovi a vysokou flexibilitu. Naše služby nekončí u zprovoznění webu, samozřejmostí je pro nás post-realizační servis, poradenství v oblasti e-marketingu, konzultační aktivity a také pravidelné informování klientů.

Kontaktní informace
Agionet, s. r. o.
Ing. Martin Kotouč
+420 777 262 271
http://www.agionet.cz
Prokopova 27
30100 Plzeň
Česká Republika
Kontakt:

Ing. Martin Kotouč
jednatel
info@agionet.cz
http://www.agionet.cz
+420 777 262 271


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 7. 2011 11:37
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Agionet, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Agionet, s. r. o. vznikl již v roce 1999 jako společenství grafiků a programátorů, rozhodnutých se společně věnovat webdesignu, počítačové grafice a programování, především internetových aplikací. Postupně, s příchodem specialistů, se rozsah služeb výrazně rozrostl a nyní navíc zahrnuje 3D modelování s animací, video - natáčení, střih, efekty - kompletní postprodukci i tvorbu televizních pořadů.


Při projektech dbáme na originální grafický design, profesionální technické zpracování s využitím nejnovějších technologií, individuální vstřícný přístup k zákazníkovi a vysokou flexibilitu. Naše služby nekončí u zprovoznění webu, samozřejmostí je pro nás post-realizační servis, poradenství v oblasti e-marketingu, konzultační aktivity a také pravidelné informování klientů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.