Novinka: ekologické hračky na EKOzboží.cz! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Novinka: ekologické hračky na EKOzboží.cz!


Hledáte pro děti zajímavou hračku, se kterou se i něco naučí? Hračky z EKOzboží.cz budou mít zaručeně úspěch! V nově otevřené nabídce hraček na vás čekají solární stavebnice – technická novinka, která podporuje dětskou tvořivost!

Solární roboti pro malé i velké

Stavebnice lákají všechny děti – a co teprve, když postavený model „obživne“? Solární modely od firmy Naitech to dokážou! Ze solární stavebnice 6 v 1 lze postavit hned šest funkčních modelů (auto, letadlo, motorový člun, vznášedlo, větrná turbína a robotické štěně), které se dají na světle do pohybu! Se stavebnicí se snadno naučí zacházet děti od předškolního věku – a navíc se nenásilně učí, jak funguje solární energie.

Starší děti a hravé dospělé potěší solární sada Transformers 3 v 1. Z této technicky náročnější stavebnice sestavíte robota, tank nebo bojového škorpióna. Modely fungují nejen na slunci, ale i za umělého osvětlení (kromě LED diod) – zábava na spoustu hodin!

Dárky z Ekozboží

Kromě hraček najdete na ekozboží.cz i celou řadu praktických dárků, kterými můžete potěšit své blízké nebo třeba sami sebe.

Máte rádi dobrou kávu? Kvalitní čaj? A kazí vám jejich chuť tvrdá, nedobrá voda? Pomůže vám filtrační konvice! Ekozboží vám přináší nabídku tří největších výrobců (Aquaphor, Brita a Dewberry) – designové filtrační konvice a příslušenství ve výhodných sadách.

Nebo si potrpíte spíš na dobrou kuchyni? Pak si určitě vyberete z nádobí Greenpan. Ekologické pánve, hrnce a pečicí formy Green Pan jsou z recyklovaných materiálů, zdravotně nezávadné a hlavně – nabízí možnost smažení a pečení bez tuku!

Vyzkoušejte novinky pro spokojenější ekologický život!Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 12. 2011 13:15
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: ekozbozi.cz (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.