Novell získal důležité certifikace | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Novell získal důležité certifikace


Praha, Česká republika – 14. října 2011 – Společnost Novell Professional Services Česká republika, s.r.o., poskytovatel služeb a konzultací v oblasti informačních a komunikačních technologií, získala certifikace, potvrzující kvalitu poskytovaných ICT služeb.

Certifikace ISO/IEC 20000-1potvrzuje shodu s požadavky normy systému managementu poskytování ICT služeb pro poskytování servisní podpory informačních a telekomunikačních systémů.

Certifikace ČSN EN ISO 9001:2009potvrzuje plnění požadavků normy pro systém managementu kvality pro služby a činnosti v rozsahu: analýza, návrh řešení, implementace, servis, provozování a podpora informačních systémů; konzultace, školení a řízení projektů v ICT.

Certifikace ČSN EN ISO 14001:2005dokládá splnění nároků normy pro systém environmentálního managementu pro služby a činnosti v rozsahu: analýza, návrh řešení, implementace, servis, provozování a podpora informačních systémů; konzultace, školení a řízení projektů v ICT.

Certifikace OHSAS 18001:2007dokládá plnění požadavků normy pro systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci pro služby a činnosti v rozsahu: analýza, návrh řešení, implementace, servis, provozování a podpora informačních systémů; konzultace, školení a řízení projektů v ICT.

„Jako jeden z nevýznamnějších poskytovatelů ICT služeb pro veřejnou správu i soukromý sektor v České republice samozřejmě dbáme na plnění nejnáročnějších požadavků na kvalitu naší práce,“řekl Martin Řehořek, výkonný ředitel společnosti Novell Professional Services Česká republika.

Získané certifikace ISO/IEC 20000-1, ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005 a OHSAS 18001:2007 jsou platné do roku 2014.Kontakt:

Radek Kubeš
Account Director
radek.kubes@virklis.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 10. 2011 12:30
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Společnost Novell Professional Services Česká republika, s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Novell Professional Services Česká republika, s.r.o., je předním poskytovatelem služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií v České republice. Pomáhá zákazníkům snižovat náklady, složitost a rizika spojená s jejich IT systémy prostřednictvím řešení správy identit a zabezpečení, správy systémů, spolupráce a linuxových operačních platforem.
Společnost Novell Professional Services se výrazně zapojila do rozvoje e-Governmentu v České republice. Mezi nejvýznamnější projekty společnosti patří Czech POINT a Informační systém datových schránek. Značnou měrou také podporuje IT vzdělávání na českých školách.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.