Novell uvádí GroupWise 2012 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Novell uvádí GroupWise 2012


Novell GroupWise 2012 zvyšuje produktivitu pracovních skupin díky nejnovějším nástrojům na podporu spolupráce, které jsou součástí bezpečné a spolehlivé e-mailové platformy

Praha, Česká republika – 1. února 2012 – Společnost Novell oznámila dostupnost nové verze řešení Novell GroupWise 2012, výkonné sady nástrojů pro týmovou spolupráci, která zkvalitňuje způsob, jakým uživatelé pracují a komunikují. Nejnovější verze Novell GroupWise 2012 zahrnuje funkce pro podporu produktivity napříč podnikovým prostředím, včetně vylepšeného webového rozhraní, webové podpory pro iPad a integraci s Novell Vibe a Skype. Novell GroupWise 2012 také jasně demonstruje odhodlání skupiny Attachmate poskytovat častější aktualizace produktů a plnit tak požadavky zákazníků.

GroupWise 2012 umožňuje bezpečný a spolehlivý přenos zpráv i ve světě sociální spolupráce a přináší zvýšení osobní produktivity díky možnosti zobrazování stavu na Skype, SMS zpráv a služby click-to-call. Integrace Novell Vibe s Novell GroupWise, prostředím, na které každý den spoléhají miliony uživatelů, přináší týmovou produktivitu, správu souborů a obsahu i automatizaci podnikových procesů. Společnost Novell investovala do vylepšení těchto nástrojů pro spolupráci velké množství času a úsilí. Díky tomu dokázala vyvinout prostředí, které spojuje dostupnost a spolehlivost elektronické pošty s nejnovějšími nástroji pro týmovou spolupráci, čímž uživatelům umožňuje maximalizovat sdílení a výměnu informací.

Aktuální zpráva agentury Gartner o tržních trendech uvádí, že „v uplynulých 15 měsících většina organizací spoléhala na elektronickou poštu jako na jeden ze způsobů své podnikové elektronické komunikace. Nicméně další formy komunikace – jako je rychlé zasílání zpráv, SMS, wikipedie, blogy, nástroje pro spolupráci a sociální sítě – začínají nabývat na převaze a měly by být zahrnuty do komplexní firemní strategie elektronické komunikace.“(*) Díky sadě Novell GroupWise 2012 nemusí organizace volit mezi svým ověřeným podnikovým řešením elektronické pošty, nebo novými, volně dostupnými nástroji pro spolupráci, které jejich zaměstnanci chtějí využívat. Všechny tyto nástroje nové generace nyní mohou používat v rámci rozhraní Novell GroupWise, které jejich zaměstnanci znají a rádi využívají.

„Kvalita řešení Novell GroupWise 2012 opět upevnila naši důvěru v technologie společnosti Novell. Beta verzi jsme dokonce po většinu jejího testovacího období využívali v ostrém provozu – a s velmi dobrými výsledky,“ uvedl Edmund Weber, technický specialista Univerzity v Regensburgu. „Vše fungovalo naprosto dokonale – během celého testovacího období beta verze nedošlo k jedinému selhání poštovního agenta. Na univerzitě již pokročilé funkce Novell GroupWise 2012, včetně mnohem rychlejšího přístupu k internetu, využívá více než 40 000 uživatelů. Každému bych doporučil, aby na novou verzi přešel také.“

Pokročilé mobilní funkce zahrnují nové, efektivnější rozhraní pro přístup k internetu, které uživatelům umožňuje dosáhnout vyšší produktivity na cestách a zároveň snižuje potřebu administrace IT. Kromě zajištění uživatelsky nenáročné alternativy k synchronizaci, aktuálně dostupné prostřednictvím nástroje Novell Data Synchronizer, poskytuje Novell GroupWise 2012 také webové šablony, které uživatelům iPadů umožňují přímý přístup k jejich poštovní službě v rámci Novell GroupWise 2012 pro čtení a vytváření zpráv, událostí, úloh a další aktivity.

„Řešení Novell GroupWise 2012 je důležitou součástí naší progresivní tržní strategie,“ uvedl Bob Flynn, prezident a generální ředitel společnosti Novell. „GroupWise 2012 demonstruje naše odhodlání investovat do špičkové technologické kvality a naše zaměření na zákazníky. Přinášíme jim způsob, jak snadno nabízet nástroje pro sociální spolupráci v rámci jejich stávající, zkušenostmi prověřené platformy elektronické komunikace GroupWise.“

Dostupnost
Řešení GroupWise 2012 je dostupné od konce ledna 2012. Podobnější informace o řešení GroupWise naleznete na adrese: www.novell.com/groupwise.

(*) Zpráva agentury Gartner o tržních trendech „Market Trends: The Enterprise Email and Calendaring Market Is Being Revitalized by Cloud Services“ z 18. listopadu 2011.Kontakt:

Radek Kubeš
Account Director
radek.kubes@virklis.cz
+420777728084
+420241742675


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 2. 2012 14:12
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Virklis, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
O společnosti Novell
Společnost Novell věří, že zákazníci by měli mít možnost výběru a plnou kontrolu nad svými IT systémy. Jako celosvětový lídr v oblasti podnikových aplikací přináší Novell řešení, díky kterým jsou pracovní prostředí produktivnější, bezpečnější a snadno spravovatelná. Podporuje tisíce organizací po celém světě prostřednictvím technologií pro spolupráci, zabezpečení koncových zařízení a souborové a síťové služby. Díky produktům jako Novell GroupWise, Novell ZENworks a Novell Open Enterprise Server mohou zákazníci dosáhnout vyšší úrovně produktivity a zároveň minimalizovat náklady, složitost a rizika spojená s jejich IT infrastrukturou. Více informací naleznete na webu www.novell.cz.

Novell, logo Novell a GroupWise jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Novell, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Všechny ochranné známky třetích stran jsou majetkem příslušných vlastníků.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.