Novell představuje ZENworks Application Virtualization 9 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Novell představuje ZENworks Application Virtualization 9


Nová verze ZENworks Application Virtualization obsahuje osvědčené nástroje na virtualizaci aplikací napříč různými systémy

Praha, Česká republika – 18. ledna 2012 – Společnost Novell oznámila dostupnost nové verze aplikace Novell ZENworks Application Virtualization 9. Uživatelé mají nyní přístup ke knihovnám z prověřených zdrojů, mohou v nich vyhledat nejvhodnější uloženou verzi a dynamicky vytvořit požadovanou virtuální aplikaci. Za využití již hotové práce lze analyzovat koncové zařízení a téměř okamžitě pro něj sestavit kvalitní sadu potřebných virtualizovaných aplikací.

ZENworks Application Virtualization 9 obsahuje přístup k velkému množství předpřipravených webových šablon pro vytváření virtuálních aplikací s otestovanou a optimalizovanou konfigurací. Tyto šablony umožňují administrátorům IT přístup k centrálnímu úložišti s nejaktuálnějšími verzemi běžných aplikací. Vytváření aplikací pomocí šablon významně zjednodušuje manuální práci, která je ke konfiguraci virtuálních aplikací potřebná. Díky přístupu prostřednictvím webu navíc není nutné aktualizovat ZENworks Application Virtualization pokaždé, když je třeba aktualizovat některou z aplikací, což snižuje náklady a čas potřebný na správu IT.

„ZENworks Application Virtualization 9 zbavuje administrátory komplikací typických pro zavádění aplikací tím, že navazuje na dosavadní práci stávajícího IT oddělení,“ řekl Eric Varness, viceprezident produktového managementu a marketingu společnosti Novell. „Využíváním naší databáze prověřených knihoven a předpřipravených šablon aplikací mohou klienti snížit náklady, omezit náročnost a zkrátit dobu potřebnou k testování kompatibility aplikací a na jejich správu.“

Další výhody nástroje Novell ZENworks Application Virtualization 9 pro zákazníky zahrnují:
• Podpora offline streamování – Novell nabízí nejrychlejší adaptivní streamování aplikací v oboru, nyní doplněné o schopnost spouštění streamování aplikací bez stálého webového připojení.
• „Juke-Boxing“ – Umožňuje spouštět jednotlivé produkty ze sady aplikací v rámci jednoho aplikačního streamu a snižuje tak časovou náročnost a odstraňuje komplikace související se stahováním jednotlivých produktů z různých programových sad, které nejsou v daném prostředí aktuálně využívány.
• Kontrola nad aplikacemi – Umožňuje nakonfigurovat přenosné virtualizované aplikace tak, aby je mohli spustit pouze uživatelé, kteří splňují předem definovaná kritéria, jako je například členství v Microsoft Active Directory, nebo v případě, že je dané zařízení spravováno prostřednictvím ZENworks. Tato funkcionalita pomáhá IT oddělením dodržovat podmínky licenčních ujednání.

Dostupnost
Produkt Novell ZENworks Application Virtualization je již k dispozici. Podrobnější informace o cenách a dostupnosti nástroje Novell ZENworks Application Virtualization 9 získáte na adrese: www.novell.com/zav.Kontakt:

Radek Kubeš
Account Director
radek.kubes@virklis.cz
+420777728084
+420241742675


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 1. 2012 11:38
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Virklis, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
O společnosti Novell
Společnost Novell věří, že zákazníci by měli mít možnost výběru a plnou kontrolu nad svými IT systémy. Jako celosvětový lídr v oblasti podnikových aplikací přináší Novell řešení, díky kterým jsou pracovní prostředí produktivnější, bezpečnější a snadno spravovatelná. Podporuje tisíce organizací po celém světě prostřednictvím technologií pro spolupráci, zabezpečení koncových zařízení a souborové a síťové služby. Díky produktům jako Novell GroupWise, Novell ZENworks a Novell Open Enterprise Server mohou zákazníci dosáhnout vyšší úrovně produktivity a zároveň minimalizovat náklady, složitost a rizika spojená s jejich IT infrastrukturou. Více informací naleznete na webu www.novell.cz.

Novell, logo Novell a ZENworks jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Novell, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Všechny ochranné známky třetích stran jsou majetkem příslušných vlastníků.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.