Nové termokamery Fluke mění trh svým špičkovým zaostřováním, | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nové termokamery Fluke mění trh svým špičkovým zaostřováním,


Fluke® Ti110 a Ti125 pro průmyslové a komerční použití, TiR110 a TiR125 pro diagnostiku budov a Ti100 pro obecné použití

PRAHA, Česká republika – Společnost Fluke Corporation, globální lídr v oblasti přenosných elektronických testů a měřicích technologií, představuje pět nových termokamer s širokou řadou výkonných funkcí, které jsou tak snadno použitelné, že se mohou stát pravidelnou součástí řešení problémů a diagnostických rutin.
Mezi průlomové schopnosti patří:
• Zaostřovací systém IR Optiflex™
Automatické ostření s možností ručního ostření pro detailní záběry. Umožňuje rychlé
a snadné pořizování ostrých a přesných snímků.
• Technologie IR-Fusion®
Využijte jedinou kameru v oboru s technologií IR-Fusion a možností jednoduchého zaměření a spuštění záznamu. Technologie patentovaná společností Fluke umožňuje splynutí digitálních a infračervených snímků do jediného obrázku pro přesné dokumentování problematických oblastí.
• Ovládání jednou rukou
Hmotnost 0,73 kg, vyváženo pro dokonalý úchop, všechna tlačítka jsou v dosahu pro ovládání palcem v rukavici. Dostatečně nízká hmotnost pro svislé nebo vodorovné zaměřování a pro dlouhou řadu měření bez únavy ruky.
• Robustní konstrukce
Termokamery Fluke jsou určeny k práci – která jiná kamera je dostatečně pevná, aby odolala pádu z 2 metrů a mohla okamžitě pokračovat v měření?

• Vícerežimové nahrávání videa
Nahrávání videa s automatickým ostřením ve viditelném a infračerveném světle se všemi možnostmi technologie IR-Fusion. Monitorování procesů v čase, odstraňování potíží snímek po snímku, a vytváření zpráv s infračerveným videem.

• IR PhotoNotes™
Zachytávání až tří digitálních fotografií na jeden termální snímek a uchovávání přesných záznamů o modelech strojního vybavení či výrobních štítcích a zaznamenávání dalších užitečných informací.
• Elektronický kompas
Umožněte přesnou lokalizaci problému uložením údajů z kompasu do termálního snímku.
• Profesionální software SmartView® pro analýzu infračervených snímků a tvorbu zpráv
Profesionální sada analytických nástrojů a nástrojů pro vytváření zpráv umožňující prohlížení, tvorbu poznámek a upravování infračervených snímků. Vždy součástí balení, s neomezeným přístupem a bezplatnými doživotními upgrady.

K dispozici je pět modelů pro širokou řadu uživatelů, použití a cen.

• Ti110 a Ti125 pro provozní techniky, profesionály a elektrikáře v oblasti topných, ventilačních, klimatizačních a chladicích systémů (HVAC/R), kteří potřebují udržovat
a kontrolovat elektrické a mechanické zařízení a komponenty.
• TiR110 a TiR125 pro profesionály zabývající se kontrolou budov a energetickými audity, kteří vyhodnocují a hlásí problémy s izolací, úniky vzduchu, potíže s vlhkostí nebo konstrukční vady.
Přístroje Ti110, Ti110, Ti125, TiR110 a TiR125 obsahují zaostřovací systém IR-OptiFlex, systém poznámek IR-PhotoNotes, video s automatickým zaostřováním, technologii IR-Fusion a software SmartView.
• Ti100 pro obecné použití – stejná robustnost a jednoduchost použití pro profesionály, kterým záleží na poměru cena/výkon.
Součástí balení těchto termokamer Fluke je napájecí adaptér, inteligentní lithium-iontová baterie (přístroje Ti125 a TiR125 obsahují 2 baterie, ostatní přístroje pouze 1 baterii), USB kabel pro přímé stahování snímků do počítače, paměťová karta SD, kufřík, měkká brašna, nastavitelný řemínek na ruku (pro leváky i pro praváky) a příručka (5 tištěných a 18 elektronických). Modely Ti125 a TiR125 také obsahují nabíjecí základnu se dvěma přihrádkami, multifunkční USB čtečku paměťových karet a samostatný delší USB kabel pro streamování videa.
Kontakt:

Stanislav Přibyl
Key Account Manager
stanislav.pribyl@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 3. 2012 11:01
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.